Wpis z mikrobloga

Rzygać się chce jak się słucha tej propagandy... Nie wierzę, że starsi znając ten styl przekazu nadal ślepo w to wierzą. Mimo, że dobrze mi się wiedzie, mam kochająca żonę, dom, rozwijającą się firmę mam szczera ochotę stąd uciec. Każda próba rozmowy w rodzinie na temat polityki i tego co dzieje się w Panstwie kończy się raczej kłótnia... Mamy z żoną po 30 lat, nie posiadamy dzieci, a więc jesteśmy najbardziej dojnymi krowami... Nie możemy mieć dzieci. Kwalifikujemy się do invitro. Niestety ale to Państwo usunęło dofinansowanie do tego typu zabiegów. Co więcej znając życie za jakiś czas jeszcze tego zabronią. Wydaliśmy już kilkanaście tysięcy zł na starania o bobasa (hormony, leki, inseminacja, invitro). Staramy się nie poddawac. Co jeśli okazałoby się, że posiada wady letalne? Wyjazd za granicę na aborcję? A może wegetacja do końca życia wraz z niepełnosprawnym dzieckiem? To co dzieje się w tym Panstwie to dramat!!! Wybaczcie ale musiałem to gdzieś wyrzucić. Dawno nie czułem się tak bezsilny. #oswiadczenie #tvpis #zalesie ##!$%@?
  • 14
@czesiu271: Jest duża szansa na autyzm i inne przypały wiem z pierwszych rak o akcjach. Odpuść nowe z probówki i bierz używane. Poczekajcie 2 lata. Jak macie taki problem. Lepsze używane sprawne niż nowe z wadami. Trust me.
@czesiu271 dzięki wszystkim. Czekam na wymianę władzy. Gorzej być nie może. Nie zamierzamy się poddać i póki pieniądze będą będziemy próbować. Nigdy nie podejrzewałem, że dożyje takich czasów w Polsce. Uczyłem się o tym na historii, a tu cyk... powrót do przeszłości.
@czesiu271: coooo, poważnie tak jest? Co za bezsens. Czyli małżeństwo które jest ze sobą 5,5 roku w tym 5 po ślubie będzie niby lepszymi rodxicami adopcyjnymi od tych którzy są 13 w tym 3 po ślubie?
Jeżeli to prawda, to ten kraj można tylko zaorać
@Krasznysztawa niestety tak jest. Są jakieś statystyki, że w ciągu pierwszych kilku lat malzenstwa najczęściej się rozpadają. Nie patrzą na staż przed ślubem. Wiadomo, że przed ślubem nie mozna ze sobą zamieszkać, sprawdzić swoich przyzwyczajeń, dotrzeć się. Według urzędu ślub zmienia życie o 180 stopni.