Wpis z mikrobloga

@Kasahara: Chodziłem na starym osiedlu na osiedlowa siłkę, gdyby nie typ który był krymusem i ze mną ćwiczył miałbym piękne kwiatki w jednej sprawie, gdzie on odprowadzal mnie z dołka na przesłuchanie i pogadal z gościem, który potem mnie przsluchiwal, zamiast odsiadki dostałem grzywnę. Taka mała historia z mojego życia xD.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Polska5Ever: Lepiej bylo latem jak typ podbił do mnie na siłce z propozycją sprzedaży AKCESORIÓW a ja go kojarzylem z demonstracji (pies) XD

Jak z resztą 20% psów kojarzyłem na demonstracji z siłki.
  • Odpowiedz
policjant w takiej sytuacji nie powie do drugiego od tak: "w---------j"


@bezsensutenwykop: No ja od razu wpis opa odebrałem jako przenośnię a nie że bezpośrednio "kazali w---------ć". Co nie zmienia faktu że ich pogonili.

Też mam znajomych, między innymi którzy pracowali CBŚP i wiem co może zdziałać blacha cbśp w spotkaniu ze zwykłym policjantem który chcę rozpocząć swoje czynności a ma "spadać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@bezsensutenwykop: małe miasta to nie warszawka, ich największym plusem i minusem jest to że każdy każdego zna więc krzywe akcje przynajmniej że strony lokalnych policjantów z reguły nie przechodziły od ostatniego roku. I mówię to z doświadczenia. Fakt, że do takiego Zakopanego musieli ściągać sanepid z Krakowa mowi sam za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz