Wpis z mikrobloga

#gwint #gwent
Ile jednostek mieści się w jednym rzędzie?
Btw, który level macie? Bo nie wiem, czy już zaczynam być gdzieś w środku stawki, czy nadal należę do noobów xD Mam 30
W drafcie po porażce się on kończy, prawda? A ile trzeba wygrać, żeby wygrać całego? Bo wygrałem na razie 5 spotkań na 5. Scojatjel niedocenianie
  • 9
@asenjo
1. 9 kart na rząd
2. 30 lvl 1. prestiżu to dopiero początek ( ͡º ͜ʖ͡º) po wbiciu 100 lvlu są lepsze nagrody a licznik lvlu się zeruje
3. Nie kończy się po porażce, możesz przegrać wszystkie gry, jest określony limit chyba 9 gier do rozegrania. Żeby wygrać całego musisz wszystko wygrać ale nie ma za to nagród na te chwile
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bajeczny_morswin: chyba dawno gry nie uruchamiałeś

@asenjo: lvl jest 60, a potem reset i jakąś korzyść dla ciebie (np 2 karty rzadkie z pakietu zamiast 1)

Obecnie draft jest albo do 7 wygranych lub do 3 porażek. Nie ma nagród, bo nie ma opłaty za wstęp. Nagrody będą gdy ten tryb wyjdzie z bety
@asenjo: 30 lvl to ledwo gwintowe rozdziewiczenie ;)
Gra niestety nie przyciąga zbyt wielu nowych graczy, ma raczej stałą rzeszę wiernych fanów.
2 lvl here, po raz dziewiąty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bajeczny_morswin: dzieki. a jest jakas karta albo zdolnosc w jakiejs frakcji zeby zwiekszyc ten limit?
@daray89: o cholera, duzo przede mna
@soltysek: dziekuje za informacje
@blitzer: tak tez myslalem, ze to nie jest nawet srodek, bo zdecydowana wiekszosc gier wygrywam. szkoda, ze cos #!$%@? chyba jest w wersji na steam i nie pokazuje k/d ratio (a przynajmniej nie widze nigdzie), 1000 wszedzie i #!$%@?. no szkoda, ze gra
asenjo - @bajeczny_morswin: dzieki. a jest jakas karta albo zdolnosc w jakiejs frakcj...

źródło: comment_1613078304nEGEjWcno9UwQBI453s6bR.jpg

Pobierz
@asenjo: Ogólnie to święta zasada mówi 25 kart w talii i w miarę wykorzystywać cały dostępny werbunek.
Talia wygląda na w miarę spójną, jak będdziesz grać to poznasz nowe karty i będziesz wiedział sam co zmodyfikować
@asenjo: Nie wiem czy Ci to pomoże ale w topce aktualnie nilfgard, sam niestety gram kolgrimem z portalem.
Na start warto poskładać wojowników skellige, imo mają najlepsze brązy.
@blitzer: @soltysek: ale ja nie startuje, w sensie tymi zielonymi to zaczalem grac w wakacje, gralem tak z poltora miesiaca, potem zapomnialem passow i teraz gram od tygodnia znow. Talia sie tylko tak nazywa