Wpis z mikrobloga

#stopcham #polskiedrogi #motoryzacja #heheszki #samochody #bekazpodludzi

A ostatnio kilka razy widziałem narzekania, że nikt się nie bierze za oskarków wrzucajacych filmy jak zasuwają po 200 km/h.
Jednak coś tam robią, tu pani po roku została wezwana i ukarana za film z tiktoka gdzie jechała 250 km/h po obwodnicy. Na tym konkretnym filmie widać kto prowadzi i że to na pewno ona.
Pobierz
źródło: comment_1612984979rZudcCQ7A3GCIT7YZv2o5o.jpg
  • 29
@QHiN to droga "ekspresowa" znana z tego, że nie ma pasa awaryjnego, a ludzie lubią po drodze się zatrzymywać żeby zabrać znajomych do pracy, także radziłbym nie szarżować.
@errorek95: No dobra, został ukarany, wziął to na klatę i nie cwaniakował a mógł to zrobić z głębokim portfelem dałby radę przeciągnąć to do przedawnienia.Według mnie należy mu się szacunek.Nie #!$%@?ł po mieście 250 tylko po obwodnicy, a to spora różnica.Porzeciętny zjadacz chleba wyobraża sobie taką prędkość w swoim samochodzie, gdzie wszystko się trzęsie silnik wyje a kierowca nie może się skupić na jeździe bo nic nie słyszy oprócz odpadającego lakieru
@Aquamen nie kumam dlaczego ktoś, kto jest "normalny" ma na nią pluć, bo jest bogata? Mnie dupa o to nie boli, zarobiła, dostała, jeden #!$%@?. Boli mnie tylko jej głupota i krótkowzrocznosć, tym razem nikogo nie zabiła, dostała tylko dostała 400 zł. Następnym razem, niech sobie jedzie do Niemiec i tam #!$%@? do odcięcia