Wpis z mikrobloga

Tak jak ktoś wyżej powiedział, kupili go pewnie za hajs z dotacji a teraz jak minął odpowiedni czas to sprzedadzą bo nówka niesmigany i kasa będzie na jakiś tańszy i użyteczny
Ile Wrocław ma średnicy? 10km? Czyli wyjazd tam i z powrotem to 20 km. 10 k km przebiegu przez 7 lat to 50 000 interwencji czyli 20 interwencji dziennie.


@Arytmetyk: ty na poważnie to napisałeś? Matmę zaliczyłeś chociaż na poziomie 5 klasy podstawówki? A powyżej ktoś się pytał, czy należy w szkole uczyć dzielenia...
Patrz i ucz się:
10k km to 10 000 km.
10 000 : 20 = 500 [interwencji
Po prostu ten samochód jest zajebisty na papierze ale totalnie nie sprawdza się w codziennej pracy do której został zakupiony. Na tyle, że go nie używają i sprzęt za 5 mln zł kisi się pod chmurką.

Decyzja o sprzedaży nie jest taka głupia.


@witam12: i nikt nie poniesie konsekwencji za #!$%@? 2,2 mln zł (bo kosztował 4.7, chcą sprzedać za 2,5, ale kupić nowy też za 2.5).

A #!$%@? tam, najwyżej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@projektant_doktorant: no raczej, że wykorzystają tą kasę, ale i tak nie jestem przekonany, że uda im się znaleźć nowy.
@Johnus: dzięki za informację, mimo tego, że pracowałem na kolei, to nie miałem pojęcia, jak rozstaw kolei zwykłych koresponduje (o ile w ogóle to robi) z rozstawem na tramwaje. U nas zawsze było, żeby odstawało od główki szyby i heja.