Wpis z mikrobloga

@OSH1980: Masz rację. Jednak we mnie też uderzy samotność. Nie wiem czy wiesz jak teraz ciężko jest na rynku. Kobiety są naprawdę rozjechane z bagażem(czytaj dzieckiem) albo grube. Jak coś normalnego się pozna to lepiej się trzymać. Poza tym może faktycznie mi się odmieni za kilka lat.
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: gościu. Ja mam 40 lat, od 6 lat jestem sam. Wskutek tego, że na portalach randkowych mam opis, w którym wyraźnie zaznaczam, że szukam bezdzietnej i niechcącej dzieci, omija mnie pewnie z 80% potencjalnych partnerek. I mam to w dupie. Ale założyłem sobie, że taką poznam. I taka się niedawno do mnie odezwała. PIERWSZA, choć mocna introwertyczka. Może coś z tego będzie. Ale mówię wprost, nie okłamuję. Kobiety nienawidzą
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: zawsze chciałam mieć. Jak byłam nastolatką myslałam żeby w przyszłości mieć pięcioro xD i to całkiem poważnie, jednak później się to zweryfikowało kiedy zaczęłam pracować i zobaczyłam jak to jest w dorosłym zyciu i że warto jednak poczekać, a z tym się oczywiscie wiąże to, że nie będę miała nigdy takiej dużej rodziny jak chciałam. Nigdy się nie dowiem czy dobrze zrobiłam. Chichotem losu będzie jeśli wyjdzie tak, ze
  • Odpowiedz
@blond_lok: nope. Mój ginekolog powiedział, że przy moim bardzo dobrym stanie zdrowia do 35 rż można śmiało zachodzić. Choć dla mnie 35 to już za późno. 32 wyszło idealnie, oprócz gorszej regeneracji po porodzie przy chronicznym braku snu.
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: Jak byłem w związku i miałem 29 lat.. tylko wtedy chciałem mieć dzieci.
Teraz może i bym chciał dalej ale to bez znaczenia, bo nie realne będzie w ogóle mieć możliwość stanąć przed takim wyborem.
  • Odpowiedz
@Wogybogy: no, ale po co to piszesz z taką kpiną? Tobie jak się zachce dzieci, to możesz nawet na starość sobie machnąć (w teorii), a kobieta nie ma tego komfortu.
  • Odpowiedz
Jednak we mnie też uderzy samotność


@wchodzacy_w_przegryw: i skateshop uważasz, że masz prawo krzywdzić jakąś kobiete i traktować ją przedmiotowo jako chwilowy sposób na brak tej samotności?
Jesteś skrajnym egoistą i dupkiem.

Nie chcesz mieć dzieci - spoko. Nic nadzwyczajnego.
Ale długotrwałe oszukiwanie i wykorzystanie drugiej osoby to świństwo.
  • Odpowiedz