Wpis z mikrobloga

@wchodzacy_w_przegryw: lol, to tak jakby być z laską i chcieć seksów, a ona np. nie chce seksów ale robi ci nadzieję, że no może za miesiąc, dwa, albo za rok, po ślubie, albo co tam sobie wymyśli xD jak nie chcesz mieć dzieci to mówisz, że nie chcesz mieć dzieci i albo się związek kończy, albo razem to akceptujecie... jprdl...
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: głupi słownik swype'a. "Dlatego" miało być ;D

No jesli jej nie powiesz, to będziesz ja podtrzymywał w błędnym przeświadczeniu. Więc tak czy siak w momencie, gdy się dowie, dostanie prawda jaj w pysk.
Nie wroze przyszłości relacji zbudowanej na kłamstwie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@wchodzacy_w_przegryw: nie chce, nie chciałam, nie sądzę żebym chciała, faceta poinformowałam jak tylko doszło do jakichkolwiek seksów, żeby nie miał wątpliwości, że nawet jakby coś nie pykło, to nie będzie ojcem, przynajmniej nie moich dzieci.

@Wogybogy: zegar biologiczny, jak #!$%@?, nie ma zegara biologicznego, jest społeczeństwo, "wszyscy mają, a
Ty nie", to też chcesz, nic innego, owczy pęd.
  • Odpowiedz
zawsze chciałam mieć. Jak byłam nastolatką myslałam żeby w przyszłości mieć pięcioro xD i to całkiem poważnie


@blond_lok: Różowa mi do teraz o tym mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też by bardzo chciała duuużą rodzinę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wogybogy No i z zegarem biologicznym miała rację. U faceta ma to mniejsze znaczenie ale u kobiety im później tym gorzej. Ryzyko wad genetycznych wzrasta mocno. U mnie pierwsze było w wieku 28 lat drugie w wieku 34 z uwagi na to ze już były problemy, ciąża pozamaciczna potem leki i konieczność odpuszczenia starań na pół roku. I powiem szczerze gdybym miał możliwość cofnięcia się w czasie zdecydowałbym się wcześniej na
  • Odpowiedz
@blackfriday: lubię dzieci i chciałem przynajmniej dwójkę mieć, a może i więcej w przyszłości. Dają mi wiele radości i powodów do dumy, mimo że są chwile że mam dość, to jednak się nie poddaję.
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: jeśli w takiej ważnej kwestii okłamujesz i uważasz, że to spoko, to ciekawe co jeszcze trzymasz w zanadrzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stosunek do posiadania dzieci to przecież jedna z podstawowych kwestii, w której partnerzy muszą być ze sobą całkowicie szczerzy. Zrobisz, co będziesz chciał, tylko takie długotrwałe okłamywanie może się też na tobie srogo zemścić
  • Odpowiedz