Wpis z mikrobloga

@AngelFromHell: nostalgia? Za gownem, które wymagało kung fu, aby cokolwiek zrobić? Sam jestem z rocznika z końcówki 8x, ale nie rozumiem tego #!$%@?. Ogień tez byś krzemień tworzył? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan-bartolomeu-dias: zabijanie apek w tle ubija baterię :)
Rozumiem, że nie zostawiasz telefonu na noc podpiętego do ładowarki? Ładujesz tylko w zakresie 20-80%? Nie wiem czy to bajt czy nie, ale po #!$%@? Ci w takim razie smartphone, a nie nokia e90. I tu i tu pogadasz, i tu i tu wejdziesz na socjale. Nie po to ktoś kupuje telefon z tymi bajerami, żeby potem z większości nie korzystać. Większość
  • Odpowiedz
  • 0
@AngelFromHell o cie #!$%@? miałem niebieskiego i na trzeci dzień #!$%@?łem się na rowerze tak niefortunnie że miałem rysy na ekranie i starł się napis Siemens ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomektoja1: nie ja narzekam że telefon mi po roku zamula.
A z bajerów korzystam, co nie oznacza że muszę je mieć włączone cały czas. Bluetooth włączam dopiero kiedy idę na autobus i wyłączam pod domem, GPS włącza się automatycznie kiedy potrzebuję sprawdzić trasę na mapach Google. NFC włączam kiedy muszę nim zapłacić. Aplikacji nie zamykam jeśli będę ich zaraz używał. Używam praktycznie wszystkich funkcji smartfona, co nie znaczy że muszą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4do5: co? Ja kupiłem 2.5 roku temu xioami który był wtedy całkiem git i działa fajniutko teraz, jedyny minus to 3/32gb - mogłem dopłacić do 4/64 to bym go nie wymienił jeszcze przez 2 lata
  • Odpowiedz