Wpis z mikrobloga

@AngelFromHell: kurde nostalgia. Miałem ten sam i pewnie bym o tym totalnie zapomniał gdybyś nie wrzucił tego zdjęcia. Już nawet nie pamiętam skąd ja go miałem.
Swoją drogą nie widziałem nigdy na oczy drugiej osoby z takim telefonem. Chyba był mało popularny ze względu na kolor
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@r4do5: @upodlator: telefon to się wymienia co roku jak chce się mieć nowego, modnego szajsunga lub ajfona, żeby lepsze zdjęcia na insta robił i miał gejmczejndżer w postaci bardziej zaokrąglonego ekranu albo reakcji na mocniejszy dotyk.
Normalnie to telefon wymienia się co 2-4 lata, bo wtedy zazwyczaj bateria robi się zbyt słaba i dużo uszkodzeń mechanicznych się zakumulowało (rysy, problemy z łączem USB, zbicia) i jednak nowszy sprzęt zaczyna oferować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Remik2013: no widzisz, a ja odnoszę się do kolegów którzy wyżej twierdzili że androida trzeba co roku wymieniać, więc chciałem ich nakierować na rzeczy które mogą robić źle że ich telefon działa jak gówno.
Ale mimo wszystko uważam że samo nieużywanie FB, IG, snapa i tiktoka znacznie poprawia płynność i wydajność telefonu.
@r4do5: przeciez male modele nie sa drogie, SE . Pomysl czy nie lepiej wydac raz a wiecej, niz wymieniac co rok telefon za 1k


nie sa drogie

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nowy kosztuje z 1700

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

wymieniac co rok telefon za 1k

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@upodlator: normalny telefon kupi się już za mniej niż 1k PLN i ma więcje opcji niz #!$%@? gówno iphone który kosztuje tyle co prawie konsola ps5.