Wpis z mikrobloga

@gosciu82: oprócz scpe nie podam portfela działam też na EFI
Gram longi, staram się robić kółka na walucie eurusd i czasami day trade, czasami też short stc cfd ale rzadko
@Kidd_Slave: Tak, uczyłem się od nagonki na forex , pracowałem w IT i w sumie pracuje czasem od zlecenia ale to już hobby
@PajonkMondry: Dokladnie. Tu nie odnisze sie w zaden sposob do Twojego grania codziennego. Ja raczej bezpiecznie indexy/ ETFy siedze. Przy syfie, ktory dzieje sie obecnie najlepsza propona to odkladac/ inwestowac dziennie tyle jednostek waluty w ktorej bedziesz otrzymywal emeryture. Proponuje zaczac bardzo mlodym osobom juz. Nie mieszkam w Polsce- co nie zmienia faktu, ze w publiczne fundusze emerytalne za 20-30 lat po prostu nie wierze. Buzka, Mirki.

@PajonkMondry: jaki masz średnio roczny zysk, jaka największa roczną strata, a jaka miesięczna?

Też tak liczyłem że mln, to zaczyna się fajne życie z giełdy. Przy odkładaniu 2k i 30% zysku to bańka pęknie w okolicach dekady. Ale potem to już wodospad kasy bo przyrost kapitału ma harakter wykładniczy i od powiedzmy 6 roku już nie będzie miało sensu dokładanie z własnej kieszeni bo przychody z obrotu gotówki będą większe niż