Wpis z mikrobloga

Nowy Bidet w Waszyngtonie robi wszystkim wszystko na wspak podpisują rekordowe ilości regulacji, a teraz wziął się za pomysły Muska i chce mu zablokować pomysły kosmicznych wycieczek.
"New president is making his space policy increasingly clear: America will remain grounded for the time being"
https://www.washingtontimes.com/news/2021/feb/3/biden-cancels-elon-musks-adventures-in-space/
#spacex #bidet #kosmos #nasa #elonmusk
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@divinorum: przecież kto by się spodziewał ? Jak mówiłem przed wyborami że Trump jest w porównaniu do bidona myśląca alternatywa i napewna lepsza dla nas i że zrobił dużo dla.usa mimo że po nim jechali cały czas a bidon byk tylko nakręcany jako lepszą alternatywa tak jak teraz jest po w stosunku do PiSu tylko że PiS nie robi nic dobrego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@divinorum: uznawanie konserwatywnego washington times za źródło informacji na temat bidena xD, FAA zablokowało lot nie bo Biden im kazał, a dlatego że starship podczas wybuchu naruszył strefę (odłamki poleciały wyżej niż 12,5km i poleciały w stronę wioski) do tego aktualnie jest reformowane wewnętrznie FAA, by zezwolić na szybsze działanie spacex, więc żadna Ameryka nie będzie uziemiana
@dolina_januszy: ale na co ty glowy nie masz? odłamki mogą polecieć na bardzo dalekie odległości, a spacex musi na takie ewentualności przygotować obliczenia (link
dokładnego źródła o odłamkach nie mam, bo prawdopodobnie zostało to powiedziane na live u whataboutit, ale tutaj link do artykułu że naruszyli zasady bezpieczeństwa https://spaceflightnow.com/2021/02/02/faa-approves-next-starship-launch-after-saying-spacex-violated-safety-rules-on-previous-flight/
@czeskiNetoperek: swoją drogą masakra w jakiej bańce informacyjnej niektórzy żyją

Podrzędna propaganda z odległego kraju jakimś cudem trafia w strumień informacji zapewne prawicowych Trumpowców w Polsce i robi to na tyle często że wspomagana przez confirmation bias trafia na w sumie niezbyt związany z amerykańską polityką portal wykop peel, z dala od politycznych tagów. DWA RAZY.

Czasem jestem autentycznie przerażony jak widzę w jakim tempie tego typu gówna się rozprzestrzeniają. Żeby
@gatineau: Niestety, na główną będą jeszcze przez jakiś czas trafiać artykuły, rysujące w retrospektywie Trumpa jako drugiego Regana (który, btw, też jest idolem prawicowców w totalnym oderwaniu od faktycznych efektów jego prezydentury, kult jednostki był za jego kadencji podobnie widoczny, choć oczywiście w przypadku Donalda poruszamy się już od dawna w oparach absurdu).
@texas-holdem: ja mam tylko nadzieję że zabronią temu idiocie startować w kolejnych wyborach. Nawet nie chodzi o samego Trumpa ale może jak już będzie wiadomo że nie ma szans na prezydenturę to skończy się ta żenująca propaganda bo nie będzie komu finansować kolejnych fake'ów. Oczywiście pozostanie pewien rynek szurów dla których Trump czy prezydent czy nie to będzie mesjasz niczym Kolonko dla swojej rewolucji R, ale przy odrobinie szczęścia ograniczy się