Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Kupiłem chyba najdroższy nóż do tapet w castoramie, a potrzebuje go tylko do cięcia kartonów w robocie xd

Ja faktycznie jestem #!$%@?, a potem się dziwię, że nie mogę odłożyć półtorej kafla miesięcznie i odkładam tylko tysiaka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#castorama #zalesie #narzedzia
Anty_Chryst - Kupiłem chyba najdroższy nóż do tapet w castoramie, a potrzebuje go tyl...

źródło: comment_1612633338NrKFl1vphQTy6msHmkRKhg.jpg

Pobierz
  • 54
@Anty_Chryst: Olfa robi fajne nożyki w całkiem dobrej cenie, ja używam do elektroniki i nie tylko taki zestaw jak poniżej. Oczywiście czarne noże, poza skalpelem bo chyba nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko do kupienia w Castoramie, tylko matę polecam z Allegro, bo tam cena jest zabójcza. BL-L to standardowy łamany nożyk 18 mm który trzyma się kupy dużo lepiej niż jeden metalowy (mega plastik w
Visher - @Anty_Chryst: Olfa robi fajne nożyki w całkiem dobrej cenie, ja używam do el...

źródło: comment_1612645337D71akgcaZNLUMeE3X9qzyi.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CioseK: ja tam częściej gubię długopis ¯\_(ツ)_/¯ w sumie noża nie zgubiłem ani razu, a długopisy już poszły się yoobać trzy w ciągu 6 miesięcy pracy xd ale w sumie znalazłem też trzy więc jestem na zero xd