Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to raczej pracodawca powinien ci zapewnić narzędzia do pracy, ej


@fizzly: Zależy jaka ma umowę.

@aret: He? Co ma do tego umowa? Pracodawca odpowiada za wyposażenie pracownika w narzędzia do pracy.
  • Odpowiedz
@worldmaster: Nie wszędzie. U mnie jest tak, że każdy ma własne narzędzia bo jak było inaczej to ludzie kradli i nie szanowali. Firma zapewnia wymianę jeśli takowe narzędzie się uszkodzi. (mech. maszyn przemysłowych)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Anty_Chryst: a ja uczestniczyłem w akcji ratunkowej takiego co sobię pół dłoni rozciął... Po tej akcji kupiliśmy noże bezpieczne. Którymi tez sobie jeden palec rozwalił bo kawalek folii mu utknął w nożyku i próbował wygrzebać.
  • Odpowiedz
@fizzly: ta, od razu najdroższy XDXD dadzą Ci najtańsze gówno i powiedzą "no przecież zapewniłem Ci sprzęt" #!$%@? ze #!$%@? i najtańszy jaki może być ale przecież ZAPEWNIŁEM XDXDD a żeby ich obsrało na kolorowo
pamiętam jak kiedyś poprosiłem szefa prywaciarza o nożyk do tapet to kupił mi najtańszy, za 2zl z #!$%@? plastiku z brokatem
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Wołaj jak za każdym razem sobie zrobisz nim krzywdę a my będziemy liczyć ;) To jest killer wśród noży, dotkniesz ledwo a ten #!$%@? już w połowie kości ( _)
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: u nas na szczęście pracodawca zapewnia wszystkie środki ochrony i narzędzia do pracy. Każdy ma taki nożyk, z limitem raz na pół roku, że nowy można wybrać z automatu, a jak się zgubi to wystarczy powiedzieć i zawsze jakiś się znajdzie ( ) I masa ostrzy wymiennych pod ręką.

https://www.martor.com/pl/produkty/noze-bezpieczne/product/secunorm-380-380005
Roxi5017 - @Anty_Chryst: u nas na szczęście pracodawca zapewnia wszystkie środki ochr...

źródło: comment_1612654942bzS0AZ4chvpLUHl7QnDIJg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: mordo, ale dobry nóż to dobry nóż. Ja też kupiłem sobie lepszy niż dostałem od pracodawcy i bardzo się z tego cieszę. Pokazałem jakiego i jakich kling używam i od razu zaczął wszystkim takie kupować. Nie ma nic bardziej #!$%@?ącego niż nóż tępy jak wyborcy konfederacji.
  • Odpowiedz