Wpis z mikrobloga

Moja mama doznała nagle paraliżu ciała aż po tułów. Żadnego wypadku nie było, po prostu nagle wszystko zaczęło jej drętwieć. Leży w szpitalu od tygodnia, lekarze nie potrafią zdiagnozować choroby. Ze względu na covid nikt nie może jej odwiedzić. Jest tam całkowicie sama przygnębiona. Wczoraj dostała dziwnego ataku drętwienia rąk. Plamy pojawiły się na jej ciele. Bardzo proszę o #mirkomodlitwa za nią. Dziękuję
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nosze_ortalion widzisz, wydaje ci się ze jesteś taki światły i otwarty A jestes zwyklym burakiem bez empatii z ciasnym umysłem. Twoją ciasnote umysłową pięknie pokazuje to, że zakładasz że jestem wierzący. Jak każdy radykał działasz schematami i nie wyobrażasz sobie żeby ktoś mógł się z nich wyłamać. Ale rozumiem - życie dla prostego człowieka jest wtedy prostsze - istnieje prosta dychotomia "my - oni", "wierzący prymitywi. - swiatli postępowcy". Otóż nie,
  • Odpowiedz
niesamowite że są tak skrajnie s---------i ludzie po obu stronach którzy w imię swojego fanatyzmu potrafią w każdą sytuację życiową wpleść swoje poglądy


@kacper635: Zgadzam się, że to nie miejsce na politykę. Natomiast jeśli chce się pomóc, to się nie prosi na wykopie o modlitwę, tylko o pomoc w znalezieniu kogoś kto może wiedzieć co to jest albo pomóc w leczeniu. Mamy tu tysiące użytkowników i nigdy nie wiadomo czy
  • Odpowiedz
No i dalej wyzywają i przeklinają. Jeszcze czytać nie potrafią bo sugerują, ze jestem gimbusem.
W tym waszym kościele zaraziliscie się wścieklizna?
A co do ateistów i agnostyków to najwidoczniej wasza wiara albo jej brak nie ma wpływu na wasze zachowanie. Wychodzi na to, ze jest to cecha waszej narodowości! Po te pare wyżej wymienionych osób jest najzwyklejszymi p0laczkami
  • Odpowiedz
@kryshak: MIRUNO! Spokojnie. To moze byc zwykla przepuklina na kregoslupie. To jest do zrobienia. Mam kintakt do lekarza (docenta) w Tarnowie ktory tym sie zajmuje. Dawaj na priv jak coś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
No tak... bo jej modlitwa cokolwiek pomoże. XD

@nosze_ortalion: liczyłem na festiwal s----------a i się nie zawiodłem.

Kiedy wy cymbały zrozumiecie, że różne rzeczy ludziom pomagają. Ich psychice. No ale taki typ często np. pluje na modlitwę, ale się jara np. medytacja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Bogu do niczego nasze modlitwy nie są potrzebne. My ich potrzebujemy.


@kryshak: tak samo jak wszechświat nie potrzebuje Boga - to tylko ludziom jest on potrzebny, istnieje tylko w ich głowach.
  • Odpowiedz