Wpis z mikrobloga

Moja mama doznała nagle paraliżu ciała aż po tułów. Żadnego wypadku nie było, po prostu nagle wszystko zaczęło jej drętwieć. Leży w szpitalu od tygodnia, lekarze nie potrafią zdiagnozować choroby. Ze względu na covid nikt nie może jej odwiedzić. Jest tam całkowicie sama przygnębiona. Wczoraj dostała dziwnego ataku drętwienia rąk. Plamy pojawiły się na jej ciele. Bardzo proszę o #mirkomodlitwa za nią. Dziękuję
  • 195
  • Odpowiedz
racjonalizacja i wytrych katolików. Albo wierzysz że Bóg może jej pomóc albo człowiek.


@Krisskow: xDDD widać że wiesz dogłębnie jak działa modlitwa i czym w ogóle ona jest i jakie są relacje Bog-czlowiek xD
  • Odpowiedz
@kryshak
Jak na razie to Bóg (jeśli w ogóle istnieje) tak stworzył świat, że takie straszne choroby są w ogóle możliwe. Jeśli modlitwa pomaga Ci w tej trudnej sytuacji to dobrze. Natomiast pozostaje czekać na diagnozę lekarzy. Natomiast inni zamiast siedzieć i się modlić może podpowiedzą coś, może są lekarzami albo mają kogoś. Jak już będzie wiadomo co się stało.
  • Odpowiedz
@nosze_ortalion jestem katolikiem, wierzę w moc nauki, nie głosowałem na PiS. Trzymanie kciuków to też takie straszne zabobony? Mirek się martwi, prosi o modlitwę, a ty wysmiewasz.
  • Odpowiedz
Wyciągnę daleko idące wnioski, ze jako katolik głosowałeś na jedyna słuszna partie. Może trzeba było pomyśleć o głosowaniu na rząd który nie będzie dobijał służby zdrowia tylko zamiast przeznaczać kasę na propagandę i kolesiostwo rozwinie poziom polskiej medycyny!

Jesli nie głosowałeś to dobrze co nie zmienia sytuacji, ze są namacalne i wymierne rzeczy które mogłyby pomoc twojej mamie a nie odmówienie paciorka


@nosze_ortalion: Ale musisz mieć nasrane w głowie xDD
  • Odpowiedz
@kryshak jak ja się cieszę, że nie poszedłem na medycynę xD poświęciłbym tysiące godzin na naukę, a jakbym kogoś wyleczył to tacy jak ty i tak dziękowaliby by jakiemuś Bogu zamiast mnie.
  • Odpowiedz
Może trzeba było pomyśleć o głosowaniu na rząd który nie będzie dobijał służby zdrowia tylko zamiast przeznaczać kasę na propagandę i kolesiostwo rozwinie poziom polskiej medycyny!


@nosze_ortalion:
Ok, super, tylko znajdź taki rząd w Polsce :D
  • Odpowiedz
skoro jesteś katolikiem i uważasz, że Bóg jej pomoże, to czemu leży w szpitalu?


@axis85: skoro jesteś kierowcą i potrafisz jeździć to po co zapinasz pasy? Skoro jesteś stałocieplny i sam siebie ogrzewasz to po co zakładasz kurtkę? Skoro możesz wszędzie dotrzeć na nogach to po co jeździsz autem?

Co to za durne pytanie? Gość jest kotlikiem, nie ascetą. Genetyki też nie uznajesz będąc ateistą bo jej odkrywcą jest zakonnik, a
  • Odpowiedz
@may_made_me: w zasadzie to idealnie byś się nadawał, ten system wymaga tak bezdusznych osób jak Ty, żeby dalej "działać". Można dziękować i lekarzowi i Bogu. Nie rozumiem, czemu ludzie to aż tak rozgraniczają. Mogę być pewna, że kogoś zabiję, ale nigdy nie mogę być pewna, że nawet jeśli zrobię wszystko, co wg nauki się da, kogoś uratuję. Jeśli tylko ktoś chce, jest miejsce na wiarę, nie odrzucając nauki.

@kryshak: bardzo
  • Odpowiedz
@kryshak: Sam jestem ateistą, ale radzę Ci czarnolistować od razu takie ludzkie śmieci wciskające do wątku swoje wynurzenia. Już któryś raz to widzę i zawsze OP jest z jakiegoś powodu potulny i pozwala takiemu gnojowi na za dużo.
Blokuj dziada i spokój.
  • Odpowiedz
@nosze_ortalion: Na hui Ty się #!$%@? ze swoimi przekonaniami pod takimi wpisami? Koniecznie musisz podkreślać swoją wyższość?
Koleś w niczym nie narzuca ci swoich poglądów, a ty musisz koniecznie narzucać się ze swoimi. Jesteś rakiem.
  • Odpowiedz