Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może te krzesło biurowe z jyska, warto kupić?
Jest teraz na promocji za 185zł i dlatego pytam. Po 10 latach muszę w końcu nowe kupić bo obecne już co chwilę skrzypi gdy tylko się poruszę. Krzesło do domu do siedzenia przy kompie.

https://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plus/krzeslo-biurowe-billum-czarne?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIyaOp_ZfT7gIVD-ztCh3j7QwAEAYYASABEgJTJPD_BwE&gclsrc=aw.ds

#fotel #fotelbiurowy #krzeslo #meble #pytanie
DavidsonX - Ma ktoś może te krzesło biurowe z jyska, warto kupić?
Jest teraz na prom...

źródło: comment_1612545267svG2fF7pAeFHUfKM8Dl5jQ.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DavidsonX: nie kupuj tego gówna, właśnie na nim siedzę, więc wiem co mówię. Niewygodne, po paru miesiącach konstrukcja lata na wszystkie strony nawet w trybie zablokowania, siłownik sam się od czasu do czasu opuszcza, siedzisko się ubiło i jest twarde, do tego raz puściły spawy i oparcie odleciało (przysłali nowe oparcie, ale trochę inne od starego, jeszcze bardziej niewygodne)
  • Odpowiedz
Po kliku miesiącach siedzisz jak na kamienu, odradzam a mam zwyczajne 80kg/183cm, już nie wspomnę o oparciu które jest tragicznie zaprojektowane, aaaaaa i jeszcze jedno, podłokietniki działają jak papier scierny, taka mają fakturę, ocena 2/10 bo podwozie działa normalnie.
  • Odpowiedz
silver monkey z X-kom


@DexterFromLab: tylko, że te "gamingowe" krzesła to gówno okropne. Zarówno jeśli chodzi o komfort jak i ergonomię. Sam takie skórzane gówno miałem za sporą kasę - nie warto, zdecydowanie.
  • Odpowiedz
@StayAlive: może miałeś kiepskie krzesła. Ja siedziałem na takim krześle maksymalnie komfortowym za kilka kafli i takim od silver monkey. Jeśli chodzi o komfort to jest maksymalny. Mam przepuklinę na kręgosłupie i jestem bardzo wyczulony na tym punkcie. Różnica jest w wykonaniu, to od silver monkey ma luźne elementy. Ale myślę że z 5 lat spokojnie wytrzyma. Po takim czasie każdy materiał się wytrze.
  • Odpowiedz
  • 3
@DavidsonX miałem je jak było na promce po 90zl
Po roku gąbka zgnieciona do 0, skrzypi, #!$%@? warte kółka z chinoleum.
Opchnąłem na olx za 50zl xD

Weź nie dziaduj i kup sobie jakiegoś markusa czy coś lepszego z ikea i nie morduj swojego kręgosłupa. Ofc musisz na niego odłożyć ale poczujesz różnicę
  • Odpowiedz
Co do Markusa opinie są podzielone. Czy fotel ergonomiczny w cenie ok 500zł z allegro będzie lepszy od tego z Ikea czy raczej nie? Lepiej dołożyć do czegoś innego?
  • Odpowiedz
@DavidsonX Mam to czarne od dłuższego czasu. Zero skrzypienia, czasem muszę dokręcić podłokietniki i to chyba jedyny mankament - pewnie wystarczy wymienić podkładki pod śruby. Siedzisko jest z jakiejś gąbki która z czasem się wyrabia i zapada pod naciskiem dupy, niemniej nadal jest wygodne i jak za taką cenę (kupiłem na promce) to jest git.
  • Odpowiedz