Wpis z mikrobloga

@radziuxd: czyżby monitor samsunga? Czy może jeszcze jakiś producent tak fajnie umieszczał kondensatory obok radiatorów? Swojego czasu to te samsungi padały jak muchy, trochę się tego robiło i w każdym to samo, wyglądało jak celowe działanie, w prywatnym ostatnio drugi raz lutowałem nowe.
  • Odpowiedz
@kaosha: Jak przypominam sobie swój związek to zawsze różowa miała do mnie pretensje gdy coś naprawiałem, potem gdy chciałem naprawić.. już nie daj boże wspomnieć jej o tym że akurat zajmuje się hobby a mówić o nim to foch i olewanie z jej strony.
  • Odpowiedz
@kaosha: kurcze to rzeczywiscie to, literki byly za male wiec dopiero telefonem przez kamere na zoomie to rozczytalem - 76 stopni. rzecz w tym ze zepsul mi sie kontroler koca elektrycznego wiec ten bezpiecznik wogle wywalilem i teraz grzeje mi sie w nim rezystor ktory tam jest.
musze to jeszcze sprawdzic, myslalem ze sie grzeje przez to ze nie ma tego bezpiecznika, nie wiem skad opor na tym rezystorze
jeszcze raz
  • Odpowiedz
Więc rozkręciłem programator - okopcony scalak więc kupiony za 9zł (oryginał smd, ten tht) no i wlutowany na prowizorkę żeby sprawdzić czy działa - został już w takim stanie bo prowizorki służą najdłużej xD


@MgrMarecki: Czyli wymieniłeś część na programatorze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaosha: największy problem z nowoczesnym sprzętem jest taki, że nie każdy da się rozebrać. Żonie się kiedyś popsuła suszarka do włosów. No i naprawiłem. Ale za #!$%@? nie dało się jej rozlożyć bez niszczenia plastików. Na koniec musiałem duct tapem posklejać. Wszystko było wciśnięte i zatrzaśnięte. Brak opcji rozłożenia bez połamania kilku rzeczy.
No, ale podziałała taka posklejana jeszcze 3 lata. :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaosha: jakiś czas temu padła mi zmywarka. I miałem jechać po nową ale nie było do zabudowy w moich wymiarach na sklepie. Więc wyjąłem ją z mebli, otworzyłem i zobaczyłem sparciały kawałek steropianu. Z obudowy od tej samej zmywarki wyciąłem fragment i działa do dziś. Pływak działa wodę pompuje.
RedRon - @kaosha: jakiś czas temu padła mi zmywarka. I miałem jechać po nową ale nie ...

źródło: comment_1612611893uYm7ZO7Uwi1RRYMPMRthoP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz