Wpis z mikrobloga

Obczajcie co się stało w krótkim czasie na reddicie:

1. Gwiazda całej akcji, DeepFuckingValue wezwany przed SEC na przesłuchanie.

2. Subreddit WSB przejęty przez dawno nieaktywnych modów, którzy wywalili aktywnych, chroniących przed spamem od funduszy.

3. Jacyś dziwni ludzie próbowali wywołać hype na srebro, że niby WSB tam atakuje.

4. CNN/CNBC itd. zasrane podstarzałymi miliarderami przekonującymi, że "giełda jest niebezpieczna".

5. Na kursie GME piękny short ladder na mikrowolumenach.

6. Popularne appki do handlu zablokowane (chociaż teraz częściowo odblokowane).

To są same fakty, nawet jeszcze nie zdążyłem założyć mojej foliowej czapeczki.

Śmialiście się z Trumpa jak oskarżał o manipulacje przy wyborach (spoko, jestem normalny, uważam, że nie było fałszerstw), ale spójrzcie jakie nieczyste ruchy potrafią robić miliarderzy jeśli chodzi o tylko jedną spółkę i akcję dzieciaków z reddita.

#gielda #gme
  • 34
  • Odpowiedz
@sierzchula: Absolutny pieniądz cyfrowy, zlikwidowanie gotówki. Coś na zasadzie bitcoina. Ograniczona liczba jednostek waluty w systemie, a nie jak teraz pieniądz fiducjarny generowany z odsetek od udzielonych pożyczek.
  • Odpowiedz
@mickpl: kiedy wy sie nauczycie że kapitalizm to ustrój w którym bogaci stają się jeszcze bogatsi a robakom wara od tego xD

Trudno o bardziej jaskrawy przykład niż to co się teraz dzieje na wall street
  • Odpowiedz
@mickpl w sumie od czasu, gdy informatyzacja dotknęła giełdę, to ludzie są tylko pionkami w maszynerii zarabiania. Zaczynało się od programistów potrafiących pisać w asemblerze i kładzenia światłowodów po linii prostej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Śmialiście się z Trumpa jak oskarżał o manipulacje przy wyborach


@mickpl: Manipulacje sa wtedy jak sie przegrywa. Jak sie wygrywa dzieki ruskim trollowni to sie milczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na współczesnej giełdzie handlują ze sobą boty wykorzystujące bardzo zaawansowaną, sztuczną inteligencję


@mickpl: Czy w ten sposób giełda nie straciła jakiegokolwiek sens?
  • Odpowiedz