Wpis z mikrobloga

@uysy: Dziwnie się czułem jak brałem na zapas 3 łańcuchy ultegry 11rz + 2 kasety 105. Było to ponad rok temu, czyli stonks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uysy: linki są, co prawda po 200 sztuk na serwis ale są :)
z oponami bym sie tez nie martwił bo producentow jest cała masa i cos sie zawsze znajdzie

gorzej jakos komus cos z hamulcami sie stanie, bo hamulcowe rzeczy od shimano mają być za lipiec/sierpien :) ale to tez są zamienniki w sumie

powiem tak, jest grubo :)
@bartman28: Hydrauliczne tarcze shimano w 3 rowerach, więc przeżyję :D.
Opony wole kupić teraz jak jest wybór, a nie "to co będzie" możliwe za jakiś czas.
@uysy: to może zacznę kupować nowe lub prawie nowe szpeje z zachodu w śmiesznych cenach i będę sprzedawał na olx ( ͡° ͜ʖ ͡°) taka niemalże kompletna hydrauliczna grupa r8000 di2 za 1000e, albo kasety po 40-50e ( ͡º ͜ʖ͡º)
@uysy: Kuuurde xD
Powiem szczerze, że nigdy nie kupowałem łańcucha do roweru, a chciałem coś pod Apexa :P myślałem, że to ma jakieś znaczenie.
Jak już odpowiedziałeś, to wykorzystam atencję. Czym w takim razie się kierować przy wyborze łańcucha?
@uysy: nie wiem jak z szosa i dzisiejsze standardy, ale za czasow 2010-2013 lancuchy campy to bylo cos, c9 pasowalo do szosy i mtb, i zdecydowanie mniej wyciagaly sie. Po 3k km moje C9 jest jak nowe, moczone w rohlofie. Niestety kariere skonczylem szybko po zbudowaniu 7.5kg MTB w 2011 dzieki kolanu ()

Ciekawe za ile bym dzisiaj sprzedal ten sprzet ktory lezy w pudle i czeka
@uysy: 3. Nie do zrobienia ;/ Bylem w gdansku w 2012 u wiadomo kogo w Arenie i dostalem wyrok ;( Codzienne godzinne fizjo moze zredukowaloby problem, operacyjnie 50/50 szans...
Ostatnie miesiace nie bylem w stanie zrobic rowerka na plecach 10x... z braku sily, a nie bolu. Jak gosc zobaczyl moje nogi to stwierdzil ze ja na pewno na rowerze nie jezdze ;D A robilem 12-15k rocznie..
Eh ;(
źródło: comment_16124458355sKlQiFqukUePHKspLZVYg.jpg
@Crea: Tak, przy okazji ignorujemy ceny oraz dostępność we wszystkich innych sklepach, ignorujemy też to, że po nowy rower trzeba się zapisywać do kolejki.
Wierzymy mu!
@uysy: ooo k*rwa - wlasnie patrze kasety shimano bo mialem kupic na zapas...
105 r7000 za 220zl, w listopoadzie po tyle widzialem ultegry zdjete z roweru ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kasin: Nie bardzo mam jak i juz chyba nie wierze w powrot na rower. Kolano cos bardziej mi siada, widze na wedrowkach po gorach. Ostatnio po 7 latach wsiadlem na rower to momentalnie ogromny dyskomfort w kolanie...
@KeepCalm: jakby pol roku temu bylo w 2011 to tak, w ogole mam komplet nowych nie uzywanych na sprzedaz , dodatkowo po selekcji -_- gdzies z 2012 xD mialy byc do roweru panny, ale
...
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zobacz ze to rower na 9 rzedowce jeszcze xD rama xtc z 2010,
@Sorcerer001: rozumiem.
Skąd te rogi brałeś? :)

No ja miałem długo Scotta w podobnym klimacie, może nie aż tak wylizany, ale generalnie sprzęt z podobnych lat i generacji co Twój. Rogi i jakaś biżuteria chyba od KCNC.

Bardzo długo mi to w zasadzie bezobsługowo jeździło, warunki lekkie albo średnie i natrzaskał xxxx km - bardzo zadowolony byłem. Korbe i suport czyściłem jak chrupały, amortyzator serwisowałem ze 2 razy.
W sumie tylko
@kasin: Nie bardzo mam jak i juz chyba nie wierze w powrot na rower. Kolano cos bardziej mi siada, widze na wedrowkach po gorach. Ostatnio po 7 latach wsiadlem na rower to momentalnie ogromny dyskomfort w kolanie...


@Sorcerer001 Rozumiem. Niedługo będę mieć test jego umiejętności, bo tata ma 65 lat i problem z prawym kolanem. Nie chce rezygnować z aktywnego życia i Słynarski obiecał mu, że po tym, co zrobi, będzie
@KeepCalm: Co do rogow to SMICA miala wprowadzic do oferty w roznych kolorach. Jednakze chyba odbiorcy i detalisci wypieli sie przez brak zamowien. Po roku czekania firma dopiela potwierdzonych zamowien zlozonych wczesniej, ktorych bylo jak na lekarstwo. Ci ktorzy czekali dostali.

Jednakze bylem malo zadowolony ze wzgledow ergonomicznych, okazalo sie ze przy malej łapie preferuje jednak rogi o wiekszej srednicy.