Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MarianoaItaliano: telewizory 3D umarły bo:
- było mało filmów, raptem 200, z czego w prawdziwym 3D nakręcono około 50 (w tym animacje), a reszta to filmy 2D, do których sztucznie dorobiono obraz dla drugiego oka
- konsole były za słabe
- efekt był taki sobie na ekranie mniejszym niż kinowy
- okulary przyciemniały obraz

Ostatnie dwa problemy można z powodzeniem wyeliminować oglądając filmy 3D na HMD takim jak Oculus Quest. Wtedy
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Ja miałem Siemensa S40 jako pierwszego. Kupiony za pieniądze z 18stki. Pic. rel. niżej. Te z doczepianymi bajerami robiły wóczas wrażenie :D Zawsze chciałem mieć jakiegoś Siemensa z odtwarzaczem i dzwonkami mp3 czy innymi takimi.

A no tak. Ogólnie u niektórych chyba występuje kompleks bananów dla kogokolwiek kto nie jadł gruzu ale to już chyba taka typowa patolka.


Coś mam takie przeczucie że zaraz będziemy mieć szczucie jak za komuny
ludzik - @MarianoaItaliano: Ja miałem Siemensa S40 jako pierwszego. Kupiony za pienią...

źródło: comment_1612431813rV79KtdM79N7wfL6qyqipq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Tata brał w Plusie na abonament, jak się kończył brał następny za złotówkę a ja dostawałem jego stary telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówimy tu o latach 90 tylko o 2004/5/6


@MarianoaItaliano: u mnie (jak i u wielu) było dokładnie tak samo. W 2005 (chyba) dostałem swój pierwszy telefon i numer (który notabene mam do dzisiaj) - Simens S55. Potem przewinęła się jakaś bieda Nokia, której
  • Odpowiedz
Nie no spoko ale ma to jakiś specjalny cel? Z sentymentu, zostało Ci jeszcze z "tamtych" czasów? Akurat takie rozwiązanie jest niewygodne do samochodu- podczas jazdy lepiej obsługiwać smartfona.


@To_ja_moze_pozamiatam: Uchwyt z ładowarką kupiłem z autem, telefon miałem. To telefon "awaryjny" (gdyby smartfon "zdechł"). Ponieważ antena jest montowana firmowo na aucie i podpinana fizycznym złączem na tyle telefonu podczas jego wkładania - to zasięg powinien być lepszy, niż ze smartfona w
  • Odpowiedz
W całej podstawówie takim Siemensem szpanowałem


@Minieri: Heh, tez mi się gdzieś wala - ale nie miałem tych dodatkowych gadżetów. No i klawisze "wypadły", nawet chciałem dokupić nowe, ale nie znalazłem. Po tym telefonie powiedziałem, że już nie kupię tak małego modelu :)
  • Odpowiedz
Poźniej miałem wspaniałego K300i i K800i - to były czasy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MarianoaItaliano miałem identycznie jak ty tyle że mój pierwszy tel w 2005 chyba to był k300i (robił furrore bo mozna było nagrywać filmy, kumpel który miał Siemensa z aparatem mógł tylko robić zdjęcia( ͡° ͜ʖ ͡°) ) a potem przesiadłem się na MULTIMEDIALNEGO xd k800i, ah ten aparat reagujący na
  • Odpowiedz