Wpis z mikrobloga

@MarianoaItaliano miałam tego Sony, mój pierwszy telefon z kolorowym wyświetlaczem, a aparat udało mi się dokupić od kogoś z drugiej ręki za grosze.
Robił tak paskudne fotki, ale i tak była jazda. :)
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: > "Tata brał w Plusie"

Zawsze się zastanawia dlaczego dorośli ludzie mówią na ojca "tata" jak w przedszkolu? Jak jesteś mały to spoko, ewentualnie bezpośrednio. Ale mówienie do osób trzecich o rodzicu, nazywając go tata, zamiast ojciec, brzmi jakbyś miał 14at :d
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnalityczneZapalenieMozgu: że niby pochodzenie ze średniej klasy to jakiś wstyd? To ogromna duma mieć zaradnych starych. Szanuję każdego kto wyszedł z dobrego domu. Klasa średnia to filar gospodarki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@resuf: A jaka tam klasa średnia, tata mechanik, mama sklepowa w mięsnym wtedy xD Nie było może bardzo biedy że jedliśmy kanapki z chlebem ale bogato też nie było tak bardzo, np. mój komputer spłacali dwa lata...

Co do cen telefonów niektórzy chyba serio nie pamiętają tych telefonów za złotówkę do abonamentu na dwa lata i potem znowu nowy telefon i kolejny na dwa lata również za złotówkę :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MarianoaItaliano: nie no akurst nie chodziło mi konkretnie o Ciebie tylko o zarzut "bananek" jako próbę nie wiem obrażenia kogoś? Że bycie z klasy średniej to coś złego czego należy się wstydzić.
Też w gimnazjum dostałem od ojca SE z doczepianym aparatem i kolorowym wyświetlaczem. Miałem taki jako pierwszy w klasie i kosztował zawrotne 49 zł w abonamencie. No bogol w #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@resuf: A no tak. Ogólnie u niektórych chyba występuje kompleks bananów dla kogokolwiek kto nie jadł gruzu ale to już chyba taka typowa patolka.

Dla mnie to takim typowym bananem to była moja koleżanka z klasy co jej tata miał prywatną firmę, bodajże okna PCV produkował. Do tego stopnia bananka i kujonka że woził ją szofer do szkoły, aż dziw że jej nie posłał do prywatnej. Wiem że udzielał się jej
  • Odpowiedz