Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy telefon :-) Ericsson GA628. Szpan - wymieniane kolorowe panele przednie, antenkę wymieniłem na mniejszą. Można jeszcze było dokupić płaską baterię, ale to już była za droga zabawa. No i 3.2zł/minutę, oczywiście z minutowym naliczaniem. SMS na początku były po 60gr. Takie to były początki :-)
husky83 - Mój pierwszy telefon :-) Ericsson GA628. Szpan - wymieniane kolorowe panele...

źródło: comment_1612424690NWgqL2OSmgNKeGnYcqDWdo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RHarryH: bo domyślnie szanuję każdego człowieka i nie musi nic konkretnie robić, żebym mógł go szanować. A jeżeli pochodzi z dobrego domu to mam już kolejny powód do szacunku, bo wiem, że jego rodzina to wartość dodana dla społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@resuf: To że ktoś pochodzi z dobrego domu nie jest gwarantem, że sam będzie wartością dodaną. Ile jest przypadków rozpieszczonej młodzieży, która całe życie buja się tylko na dorobku rodziców. Sam znam przypadek gościa, który pochodzi z dobrego domu, a jednak wybrał ścieżkę osiedlowego włóczykija bez ambicji. Szanować można każdego, ale prawdziwy szacunek zdobywa się po czynach.
  • Odpowiedz