Wpis z mikrobloga

@widmo82 widziałeś te notowania kiedyś? Tam są małe odchyły, a Astarta czeka na pretekst do wystrzału po korekcie. Już dziś ruszyła widać ktoś miał wcześniej info
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cernold: widziałem. Obserwuję ceny cukru kukurydzy i pszenicy oraz mleka które też wywaliło na rekordowe poziomy
Przestaw przecinek o jedną pozycje w prawo i wtedy może ruszy kursem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cernold: przegapiłem słowo korekta w twojej wypowiedzi. Doczytałem i zaśmiałem się. To ile spadło od górki? :) Mocno chciałbyś żeby to znów zaczęło rosnąć jak oststnie tygodnie ale musisz być cierpliwszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cernold: ale #!$%@?. Były wzrosty na spółkach ukraińskich kiedy ledwo co drgnęło na towarze i było też odwrotnie tzn spory wzrost na towarze a Ukraina ledwo co drgnęła. Co innego jak rośnie mocno lub rozkłada się na kilka dni to i Ukrainki szły. Tak, są tam małe zmiany procentowe ale nie wciskaj kitu że takie 0.4 daje paliwo do rakiety. Te ruchu w zdecydowanej większości są zbyt małe by była widoczna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cernold: ale kombinujesz :)
Tak. Jest taka zależność ale w szerokim okresie to po pierwsze (zależne też są inne czynniki jak raporty okresowe, umowy itp info ze spółki). Po drugie to lewa strona słabo się pokrywa. Trzecia sprawa to kernel ma opór na 55.
Jak tak mocno kombinujesz to sprawdź oststnie dni i zobacz kiedy rosła Astarta i ile oraz porównaj z wystrzałami notowań pszenicy które wg ciebie powinny być tak