Wpis z mikrobloga

Obstawiam, że już każdy z Mirków widział moją galerię zdjęć z tej opuszczonej chatki. Prezentowałem już ją na swoich mediach społecznościowych jak i Wykopie. Fotografowałem ją przez kilka lat, aż do jej całkowitego rozpadu. Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie zmontowanie z tych zdjęć krótkiego video w postaci slajdów. Wczoraj siadłem przed kompem i stworzyłem krótki materiał z tego miejsca, który możecie zobaczyć Tutaj. Być może zmontuje jeszcze kiedyś coś podobnego :)

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #mojezdjecie #opuszczonemiejsca #ciekawostki #polskiyoutube
Pobierz nightmeen - Obstawiam, że już każdy z Mirków widział moją galerię zdjęć z tej opuszcz...
źródło: comment_1612378773LfJx3MtuRfLTUfSXXqCoaC.jpg
  • 26
@nightmeen: mega plus mirku! Fajnie jest czasem na chwilę zatrzymać się i zwrócić uwagę na to na co większość ludzi przeważnie uwagi nie zwraca. Dla mnie mega ciekawe są właśnie takie miejsca jak to które Ty uwieczniłeś, opuszczone domy, chatki - to przecież ogromna historia życia ludzi, ogromny trud włożony w wybudowanie takiego przybytku, historia krajobrazu okolicy, w pewnym sensie historia pracy (o ile tam gdzieś uprawiana była ziemia). Fajnie się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nightmeen: zobacz czy w środku nie ma jakiejś skrzyni z przedmiotami. Pewnie jakaś pusta butelka, skóra z niedźwiedzia i krasnoludzki spirytus. Ewentualnie poszukaj śladów potworów i ludzkich szczątków. Wiem, że baba cmentarna lubi się w takim domku zagnieździć. Ukradnij jej szczątki dziecka i poczekaj do nocy. Wtedy na pewno się zjawi.