Wpis z mikrobloga

@xandra: A kto tu #!$%@? szpanuje ogryzkiem? iPhone’y kosztują tyle samo, a nawet mniej niż flagowe telefony innych producentów, poza tym ile my mamy #!$%@? lat - 12 żeby ktokolwiek miał szpanować telefonem? Czyli tak jak mówiłem: opierasz się tylko i wyłącznie na cudzych opiniach z YouTube, częściowo opłaconych, częściowo #!$%@?. Wiesz jaka jedyna firma nie opłaca recenzji i nie płaci za promocję swojego produktu? #!$%@? Apple XD. Nawet MKBHD
  • Odpowiedz
@xandra: jakie przesycone? wrzucasz sama porównanie IP12 z jakims xiaomi, pokazuje Ci przesycone w linku, który sama wrzucasz to teraz mam szukać gdzie w jakimś tam innym iphonie sa przesycone kolory? Bo nie rozumiem

@xandra: Od 5 lat nie mam innego systemu w tele niż ios, poza jednym updatem gdzie żarło więcej baterii nie znalazłem jako normalny użytkownik jakiegokolwiek błędu. Problem z baterią został zafixowany w następnym update i tak sobie żyje z tymi ajfonami.

A na moja informacje, że mogę CI pokazać jak działa 6s na najnowszym UP14
b.....y - @xandra: jakie przesycone? wrzucasz sama porównanie IP12 z jakims xiaomi, p...

źródło: comment_1612378701s36Fn7doy2grp5fWdhqZAN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pivoo: > Ogólnie iOS to jest system dla debili, wszystko poblokowane, nic się nie da zrobic ani zainstalować, masz korzystać z tego co Apple ci dało i to ci ma wystarczyć.

@Pivoo: nic się nie da zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dawaj kilka tych przykładów przeciętnych czynności, które robi standardowy użytkownik telefonu a są one zablokowane w iOS
  • Odpowiedz
@Zelber: Dałam wcześniej linki do testów i paru filmów, przewiń sobie.

@MZ23: Kto szpanuje? Większość jego użytkowników, albo to totalni ignoranci technologiczni, którzy wierzą w marketing Apple, wmawiający im, że technologie przestarzałe o kilka lat to szczyt myśli technicznej.

A niby Apple nie opłaca opinii? xD To nadal 2 - 3x przestarzały hardware, spójrz prawdzie w oczy, Apple nie jest firmą nastawioną na rozwój technologii - oni je
  • Odpowiedz
@xandra: Może chodzisz do szkoły podstawowej, może do liceum/technikum to spotkasz jakiegokolwiek "szpanera". Ja mówię o dorosłych #!$%@? użytkownikach, a nie dzieciakach. 2-3x przestarzały hardware? O czym konkretnie mówisz?
  • Odpowiedz
@xandra: Pytanie brzmiało:
Jakiego sprzętu, w jakim okresie czasu i do jakich zastosowań TY UŻYWAŁAŚ
A nie:
Porównanie jakiego sprzętu widziałaś na youtubie.
  • Odpowiedz
@baetky: Dziwisz się? Wydali tyle kasy, hardware ledwie daje sobie radę z płynnym przewijaniem ekranu, to co mają napisać? xD

@Zelber: A ja odpowiadam, ze nie muszę się walnąć młotkiem w palec by sprawdzić czy to boli, jeśli mogę to zobaczyć bezboleśnie w internecie, logiczne?

@MZ23: Wiesz ilu na tym tagu pisało o tym, że Android jest dla biedaków, to samo z Makami, to nie jest
  • Odpowiedz
@MZ23: Ekran, modem 5G, ładowanie, akcesoria, za które trzeba słono dopłacić, tak na szybko. M1 cierpi na wady wieku dziecięcego, może M2 lub M3 będzie lepsze. Póki co to jeden wielki betatest, opłacany przez klientów ;)

@StaryWilk: Płyta ci się zacięła? xD
  • Odpowiedz
@baetky: Ale czy są tam informacje nieprawdziwe? xD

@Zelber: Pisałam, że miałam MBP mid 2012 i5/8GB/SSD i używanie go tak, jak korzystałam z PC na MacOS było niemożliwe.

@xandra: To co masz czy Cię po prostu nie
  • Odpowiedz