Wpis z mikrobloga

@szawel789: Ja tylko wspomnę jeszcze o przenoszeniu danych ze starego iphone'a na nowy.

Jak to wygląda na androidzie? Przekopiowuje się kontakty nadal na sim? Co z danymi aplikacjami? Co z aplikacjami? Ustawieniami np hasła do wifi?

Na iphone wygląda to tak:
Uruchamiasz nowego ajfona, masz komunikat czy chcesz przenieść dane czy konfigurowac
  • Odpowiedz
@szawel789: Porównuję iPhone'a 12 do Xiaomi MI10T Pro. Niecałe 4 tysiące zł vs. 2499. Dalej #!$%@? tłumaczę, że cena nie jest argumentem skoro #!$%@?, że Xiaomi jest lepsze XD. Zgadza się - jest lepsze w jednej rzeczy, stosunku zastosowanych parametrów do ceny.
  • Odpowiedz
@xandra:

Miałam, poza tym od kiedy to merytoryczne dane i dowody są mniej warte od tych empirycznych?

Konkrety. Jaki sprzęt, w jakim okresie czasu, w jakim zastosowaniu.

  • Odpowiedz
@xandra: czyli z tego calego filmu slownie dwa bugi (ten z przelaczaniem kamery na przednia i zabijanie apek [ale jednoczesnie gosc powiedzial, ze obciaza telefon zdecydowanie bardziej niz przecietny uzytkownik])

reszta argumentow to nie wiem co miala znaczyc? gosc narzeka na lightning? a czego sie spodziewal kupujac telefon z lightning portem?

ja kupujac xiaomi spodziewalbym sie ze nie APNy skonfiguruja sie same, CA bedzie dzialalo samo

poza tym: czy te
  • Odpowiedz
Do tutaj lista problemów z iPhone 11 pro


@xandra: If you find there are problems with any aspect of audio function there are various remedies you can try.

Nie wiem czy przeczytałaś chociaż, ale rozwiązanie tych 'problemów' ogranicza się do 'zrób update, jak masz problem z Bluetooth to wylacz i wlacz go na iphone, sprawdz czy masz naładowane słuchawki i czy nie są podłączone do innego urządzenia' XDD
  • Odpowiedz
@szawel789: i na które moje pytanie z tych wszystkich, o które zapytałem to jest odpowiedź w sprawie przenoszenia danych na androidzie? Możesz w jakiś szybki sposób przenieść w ciągu paru minut ustawienia haseł/wifi?
poważnie pytam
  • Odpowiedz
@xandra Nadal ponawiam pytanie - korzystałaś kiedykolwiek z flagowego urządzenia, korzystałaś kiedykolwiek z flagowego iPhone'a? Masz jakiekolwiek porównanie? Twoje foty z Częstochowy to wyglądają jak wykonane jakimś Biedmi za 300 zł co nie zwiastuje tego o czym mówie.
  • Odpowiedz
smartswitch


@szawel789: aha czyli musisz pobrać apke na kompa podłaczyć telefon przenieść tam dane, potem odpiąć podłaczyc drugi telefon, pobrac na niego zapasową i wgrać wszystko?

no super rozwiązanie pozdrawiam XD
  • Odpowiedz
Ja od siebie wspomnę o jeszcze jednej rzeczy, którą wszyscy tutaj pomnieli, mianowicie o pisaniu i testowaniu aplikacji na te systemy.
W przypadku IOSa poprawnie napisany kod po prostu działa.
W przypadku Androida zaczyna się zabawa, bo:
-Trzeba wspierać X wersji tego systemu, bo sporo ludzi dalej siedzi na Androidzie 6.0, czyli w praktyce wypadałoby wspierać wszystko od 6.0 do 11.0. Co praktycznie ograniczania używanie w apkach ficzerów do tych z 6.0 ¯_(ツ)_/¯
-Ten sam kod potrafi różnie działać na różnych wersjach androida(i to jeżeli chodzi o te jego fragmenty, których zmiana wersji w żaden sposób teoretycznie nie dotykała)
-Ten sam kod potrafi różnie działać na różnych telefonach.
  • Odpowiedz