Wpis z mikrobloga

@pani_indyk: @kamisan: chodzi o to ze miała napisać do informatyka z wytycznymi od innych bab z pracy co im się w nowo powstałej stronie nie podoba.
Mail wyglądał tak;

Na stronie ;-)

do zmiany : kolor. Jest za "ciężki" ,niech te napisy " nie przylatują", po prostu ma to być ładne i estetyczne.

No #!$%@?. Nie płace za okulistę. Do tej pory mnie oczy szczypią.
#!$%@? już treść, informatyk już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BBQx: Mi się ostatnio trafiła Pani, która dostała plik w rarze, po czym odesłała informację, że jest zepsuty bo Adobe Reader go nie chce przeczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10 lat na stanowisku marketing managera ponoć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@blackol1: no i dobrze zrobiła, jak nisko trzeba upaść żeby wysyłać pliki w rarze...
@BBQx: Niestety im dłużej w swoim życiu pracuje i im więcej firm i kontrahentów spotykam to tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że większość ludzi nie ogarnia, nie potrafi się zachować, rozmawiać "biznesowo" (a nie tak, jakby plotkowała po 2 winach z koleżanką), a przesyłanie "poważnych" umów z wzorów z Internetu/bez konsultacji z prawnikiem, załatwianie większość spraw pod stołem i po kolesiowsku już przestaje mnie zaskakiwać ( ͡° ͜ʖ
@Norkanerka: Skaplam się już przy pierwszej pracy. Nie ma magicznej inicjacji, ludzie dorośli nie maja jakiś supermocy jak mi się wydawało w dzieciństwie ;(

ALE #!$%@? TAKIEGO MAILA?
@kamisan: I #!$%@? by mnie to obchodziło, Ciebie tez nie powinno!
Niech się patrzą a ja wiem ze mam racje!