Wpis z mikrobloga

@megalol: Ale potrzebujesz jakiegoś rodzaju agregatora, który informacje o wszystkich dokonywanych płatnościach z różnych źródeł (kart, serwisów) trzymał w jednym miejscu? Bo takich rozwiązań nie znam, które by działało w Polsce, nie wiem, czy są.
Czy coś do rejestrowania bardziej istotnych wydatków, ale nie automatycznie, tylko ręcznie wpisywanych?
  • Odpowiedz
@megalol: Pytam serio, po co używasz takiej aplikacji? Czy to coś zmienia w wydatkach? Jak ci się buty rozpadnà czy plomba wypadnie to przecież i tak musisz wydać kasę. No przykładowo na koniec miesiàca widzisz, że wydałeś 1000 na jedzenie i 200 na alko, to mniej pijesz? Nie szkoda czasu na wpisywanie i kontrolę tego? Tak tylko pytam, bo jakoś nie miałem potrzeby tego kontrolować.
  • Odpowiedz
  • 0
@FilipWWL: Zauważyłem, że bardzo dużo wydaje miesięcznie i chce zebrać dane żeby wyciągnąć jakieś ciekawe wnioski, możliwe ze za tym później by szła zmiana nawyków. Tak jak wspomniałem korzystam z kilku kont i często mam jakieś poboczne większe i mniejsze wydatki wiec nawet na ten moment nie wiem ile łącznie w ciągu miesiąca wydaje na takie stałe tematy jak jedzenie, paliwo, alko czy jakieś subskrybcje. Wstępnie wydaje mi się ze na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@megalol: ja używam bluecoins - przy czym chcę mieć na kilku urządzeniach, więc płatnej opcji, ale do tego co opisujesz chyba darmowa wystarczy. Na początku trzeba chwilkę poświęcić żeby stworzyć wszystkie kategorie pod siebie, ale później już z górki. Ładnie pokazuje statystyki miesięczne, wartość netto itp.
  • Odpowiedz
@megalol Rozwijam z kolegą aplikację https://easybudget.pl. Narazie nie ma obsługi wielu kont - więc pewnie nie do końca spełnia to Twoje wymagania, ale można zaimportować csvki z banków i zobaczyć pogrupowane/zwizualizowane trendy wydatków. Zapraszam do spróbowania i wyrażenia opinii - każdy feedback jest bardzo mile widziany :)
  • Odpowiedz
Hej, odkopując trochę temat apek budżetowych - wiecie może czy da się ustawić aby spendee pobierało dane o transakcjach zablokowanych(nie rozliczonych księgowo) z historii konta? Jest to problematyczne bo nierzadko rozliczenie trwa pare dni i w spendee tych transakcji nie widać
  • Odpowiedz