Wpis z mikrobloga

@Khozana: miałem kiedyś kumpla, który zalał córkę sąsiadów jeszcze w liceum. Rodzice obydwojga ultrakonserwatywni katolicy ze wsi. Jak temat wyszedł, rodzice nie zastanawiali się ani minuty, jedni i drudzy. O dziwo, ojciec kolegi od razu ponoć wiedział do kogo trzeba dzwonić i gdzie jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tu, dla odmiany, potencjalni przyszli rodzice nie mieli nic do gadania. Skrobiemy, bo będzie wstyd na całą wieś.
@Khozana: Straszna jest ta cała narracja o tym, że dzięki tej decyzji, zostały uratowane istnienia słodkich dzieciaczków ze skośnymi oczkami, choć każdy, kto miał styczność z dzieckiem z zespołem Downa wie jaka to jest choroba, dodatkowo przemilczają resztę chorób, których już w takim dobrym świetle nie da się przedstawić.

Najbardziej mnie rozśmieszył ten materiał TVPiS o manipulacjach Polsatu i TVN. W TVN padają słowa w stylu na mocy tej decyzji, aborcja
@Khozana: a pozniej oczywiscie klasyk: julki protestuja, choc nie wiedza przeciwko czemu protestuja i niech sobie czytaja'.

To niech smiec powie w radiu i wyjasni. Bo jedni mowia, ze to fake news, drudzy mowia, ze teraz kobiety beda zmuszane do rodzenia dzieci z wadami letalnymi. I szczerze - przychylam sie do protestujacych, bo PiS potrafi tylko klamac i naginac prawde pod siebie.