Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@robertx: dla mnie płyn do spryskiwaczy to jedna z niewielu rzeczy w aucie która kupuje po prostu najtańsza, nic mnie nie skłoni żeby przepłacać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: marka i cena? I żebym mógł dolać podczas tankowania, a nie żeby trzeba było specjalnie pod ten dystrybutor podjechać.
  • Odpowiedz
Jaka informacja na takim dystrybutorze mogłaby Was skłonić do skorzystania? (Zakładając, że w środku jest porządny płyn do spryskiwaczy letni/zimowy, nie jakiś noname z biedry) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiecie o co mi chodzi, że widzicie dystrybutor i nie myślicie "E, na pewno syf i drogo" tylko że dacie takiemu urządzeniu szansę


@robertx: Ja ci powiem tak, zwykle myje auto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@amgrr: fajny wynalazek, wygodne, tylko zwykle drogo i nie wiadomo co tam jest wlane (jutro ma być -17 i bałbym się czy ten płyn tyle wytrzyma)

@robertx: w sumie ciężko powiedzieć. Zaufanie do obiektu i cena, tylko w lato ciężko konkurować ceną z koncentratem, a w zimę zawsze jest ryzyko, że Janusz biznesu dodał wody i przy dużych mrozach może być problem.
  • Odpowiedz
1zl - faktycznie 60 sekund


@PiersiowkaPelnaZiol: Za 1 zł kupujesz 1 impuls. Właściciel zawsze ustawia ile 1 impuls trwa. W ostatnich tygodniach przetestowałem kilkadziesiąt myjni i max co znalazłem to 52 sekundy, a minimum 35 (!!). Średnio 1 impuls to koło 44-45 sekund na dobrych stacjach. Przy 50 sekundach trzymając poziom (odpowiednia ilość i jakość chemii, odpowiednia temperatura wody itp) z wrzuconej przez Ciebie złotówki właścicielowi myjni zostanie 50 groszy. Dlatego 60 sekund jest praktycznie nierealne

Dobre programy - piana (czyli faktycznie coś co czyści anie tylko wygląda, dobra gęsta
  • Odpowiedz