Wpis z mikrobloga

@sosn: Liczyłeś stoperem? Jeśli tak to będę musiał się kopnąć do Białegostoku, ja sprawdzałem myjnie w szeroko rozumianej okolicy Warszawy ale nie powinno być aż takiej różnicy w cenach
  • Odpowiedz
@amgrr: pierwszy raz cos takiego widze, w markecie lepszy zimowy do spryskiwaczy kosztuje jakas dyche z groszami za baniak, na stacji pewnie wiecej wiec cos takiego mysle raczej spoko opcja jak ktos awaryjnie musi uzulenic w trasie a nie chce przeplacac za caly baniak na stacji ale nie mam porownania cenowego z drugiej strony.
  • Odpowiedz
@robertx: Nie mierzyłem stoperem. Ale zakładam że gdyby oszukiwali to by zaraz ktoś im się do dupy dobrał. Sprawdzę przy okazji.

Tak, taki zestaw lanc.
  • Odpowiedz
@robertx: tu mi chodzi o to że masz te blokady przez zalaniem.itp do wrzucania kasy. to jest zawsze usyfione i trzeba to podnosić wrzycasz kasę i czas od razu leci. Ja tace zawsze z 15 sekund

Osobna dysza do oprysku felg normalnie na stanowisku mycia?


@robertx: tak. Mam taką myjnie i tam jest normalnie osobny automat długa rurka i wąż by
  • Odpowiedz
tu mi chodzi o to że masz te blokady przez zalaniem.itp do wrzucania kasy. to jest zawsze usyfione i trzeba to podnosić wrzycasz kasę i czas od razu leci. Ja tace zawsze z 15 sekund


@PiersiowkaPelnaZiol: aa już wiem o co chodzi. Mam wybranych wstępnie dwóch dostawców myjni, w obu przypadkach czas leci dopiero po wybraniu odpowiedniego programu i jest czytelny licznik ile sekund zostało

Niestety to co leci to jest tragedia nic tu nie czyści s kosztuje z 5 zł. I w ogóle płyn ledwo co
  • Odpowiedz
@sosn: Spoko. Jak będziesz następnym razem to przyjrzyj się proszę czy jest ten napis i spróbuj zmierzyć stoperem czy faktycznie jest te 60 sekund, bardzo by mi to pomogło :-)
  • Odpowiedz
@robertx: no jak chcesz ja uważam że możesz chwilę mniej zarobić i po prostu mieć dobry biznes. Dla oszczędności rzędu 3k na 10 sekundach nie warto.

A wojny cenowej to tak o. Zawsze się znajdzie n ktoś komu nie będzie pasowało. Po prostu ubezpieczenia kamery itp.

Szczotka mi chodziło o zwykła 1.5 metrową szczotkę bez wody sama szczotka
  • Odpowiedz