Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: Wszystko musi się kalkulować, tabelki w excelu muszą się zgadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robiąc wszystko jak Pan Bóg przykazał przy 50 sekundach powinno być 50% kosztów, już z podatkiem i wszystkim. Są goście którzy wyrabiają się z 30% albo i 25%. Tylko potem płaczą po forach, że ludzie #!$%@? ich stacje omijajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dodatkowo nie mogę też
  • Odpowiedz
@robertx: u mnie jest super myjnia. Nie odlicza ci czasu dopoki nie zaczniesz myć. 50 sekund za zlotowke i swietna chemia. Dodatkowo jest licznik w sekundach. To jest myjnia, a nie jak 99% innych januszexów.
  • Odpowiedz
@robertx jeśli temat dotyczy myjni to obowiązkowo płatność kartą, mam w Krakowie swoją ulubioną, jest idealna, nie pamiętam ile czasu daje za złotówkę, ale w systemie ustawiasz za ile płacisz, klikasz karte i gotowe. Na myjni szczota z aktywną piana, standardowa lanca i oprysk do felg (płatny osobno) ale ja akurat do felg mam swoją chemię. Nie mniej jednak karta to podstawa, nigdy nie mam drobnych, do tego jeśli już to
  • Odpowiedz
Problemem takich nalewaków jest to, że nie można nalać tyle płynu ile akurat brakuje w zbiorniczku, tylko wielokrotność litra. Kiedyś na takiej myjni gość nalewał do swojego samochodu płyn. Nagle podchodzi do mnie i mówi, że więcej nie wejdzie, wiec resztę (w sumie prawie 1 litr) mogę wlać do swojego. Mógł nadmiar zlać do baniaczka ? Pewnie nie mógł, bo nie miał. Stracił jakieś pieniądze ? Oczywiście. Jakościowo płyn słaby i bardzo
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: A bardzo dobrze, dziękuję :)

@Agemaker: Rozmieniarka + płatność kartą to podstawa w dzisiejszych czasach, po prostu musi być. Dodatkowo wygodny jest system, że pieniądze które wrzuci kierowca przy stanowisku lecą od razu do rozmieniarki automatycznie ją uzupełniając :D
  • Odpowiedz
To ja od razu pozwolę sobie na małe badanie rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)


Jaka informacja na takim dystrybutorze mogłaby Was skłonić do skorzystania? (Zakładając, że w środku jest porządny płyn do spryskiwaczy letni/zimowy, nie jakiś noname z biedry) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiecie o co mi chodzi, że widzicie dystrybutor i nie myślicie "E, na pewno syf i drogo" tylko że dacie takiemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: Niska cena i przezroczysta obudowa z płynem by było widać czy zamarza oraz jak wygląda.
Oprócz stacji warto coś takiego na myjniach dać czy pod większymi sklepami.
  • Odpowiedz