Wpis z mikrobloga

No tutaj akurat o prawo do decydowania, a nie równość

( ͡° ͜ʖ ͡°) boli was ten brak decydowania to róbcie coś z tym


@dziecielinapala: czyli tak jak było mówione, jeśli mężczyźni by poszli w marszu o równość praw, czy to w kwestii wieku emerytalnego czy obiektywności sądów to #!$%@? by mieli a nie wsparcie kobiet.
@Zatwardzenie: Jest sporo mężczyzn, (takich jak ja) którzy są za liberalizacją aborcji i przeciw wyrokowi TK nie dlatego, że wspierają kobiety, tylko po prostu jako normalni liberałowie i oczytani ludzie wiedzą, że aborcja nie jest niczym złym i #!$%@?ą ich radykalne nieuki, które próbują wprowadzać zakazy na wszystko.

Ponadto nie chciałbym mieć dzieci i szukam takiej partnerki, która też nie będzie chciała i byłoby dobrze w razie wpadki mieć możliwość bezproblemowego
którzy są za liberalizacją aborcji i przeciw wyrokowi TK


no tak, też uważam, że wyrok TK to barbarzyństwo w imię władzy i chorych rządz dewotów, którzy jak będą chcieli to sami i tak zdobędą sposób na dokonanie aborcji

aborcja nie jest niczym złym


@Velociraptor_w_kubku: a to już zależy, głównie byle nie traktować aborcji jako metody antykoncepcji, kiedy gumka pękła i nie poszło się po tabletkę na drugi dzień

Ponadto nie chciałbym
@Zatwardzenie: Rozumiem, że dla niektórych mężczyzn może to być trudne, ale akurat tutaj właśnie jestem za odpowiedzialnością. Niech znajdą kobietę, która na pewno chce mieć dziecko, a nie robią je pierwszej lepszej karynie poznanej w klubie i potem szereg różnych niespodzianek.

Jasne, że głupio byłoby traktować aborcje jako antykoncepcje, ale już jakaś różowa słusznie zauważyła, że mało kto tak robi, bo jest to cholernie niepraktyczne. Lepiej się już jakoś zabezpieczyć, np
#niepopularnaopinia zastanawiam się dlaczego w Polsce 50% społeczeństwa próbuje przekonać drugie 50% o swojej racji, bo moja racja jest mojsza niż twojsza. Jako barbaria przyzwyczailiśmy się do wymuszania zgody na nasze poglądy, a co więcej roszczenia. Od jakiegoś czasu natomiast nie jesteśmy już tylko obywatelami Polski, ale Europy i osobiście uważam, że dużo łatwiej jest poprawienie zadbać o los swój i własnej rodziny niż przekonać połowę kraju do swoich racji i przekonań.
@dziecielinapala: to prawda, a dla wszystkich czysto informacyjnie: w ramach profilaktyki prenatalnej w 11-14 tygodniu ciąży (najczęściej w 12) wykonuje się test PAPPA z krwi (matki) wyznaczający prawdopodobieństwo wystąpienia poszczególnych wad genetycznych + USG tzw. genetyczne, w trakcie którego lekarz mierzy pewne parametry płodu, takie jak przezierność karkowa, w wyniku czego po obu tych badaniach zwracane są informacje na temat szans wystąpienia schorzenia. Podkreślam: prawdopodobieństwo. Jeśli próg odcięcia zostaje przekroczony i
czyli tak jak było mówione, jeśli mężczyźni by poszli w marszu o równość praw, czy to w kwestii wieku emerytalnego czy obiektywności sądów to #!$%@? by mieli a nie wsparcie kobiet.


@Zatwardzenie: gdzie to wywnioskowałes? Po prostu nie ma takiego protestu, widocznie aż tak was to nie boli, żeby wyjść na ulicę. Ja bym wspierała, bo też uważam to za niesprawiedliwość. Teraz to piszesz jak somsiady, ja nie mam to niech