Wpis z mikrobloga

Teraz pytanie za 100 punktów
Jakie studia robić
-ma się prawie 30 lat
-żeby była robota po licencjacie
-żeby dużo matematyki nie było

#przegryw #studbaza
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2 Jak się nie ma pomysłu na siebie od 30 lat i nie umie się kompletnie nic to trzeba gdzieś szukać inspiracji


@scotieb: Dlatego proponuje przejrzenie ofert pracy bo co mają Ci wykopki napisać którzy wiedzą o tobie zupełnie nic.
  • Odpowiedz
@scotieb: A ja Cię rozumiem i to bardzo dobrze nawet. Z tym, że ja 2 levele niżej i powoli zaczynają mi się pojawiać jakieś preferencje co do wymarzonej pracy. Kiedyś w wieku 16 lat jakiś byłem u doradcy zawodowego i nawet polecał mi to samo, z tym, że wtedy jak usłyszałem, że mógłbym zostać psychologiem dziecięcym, opiekunem w ośrodku opiekuńczo- wychowawczym czy coś takiego. Wtedy sam sobie mówiłem, że z
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zordon_ Ciebie chociaż cos interesuje. Mnie tam nic "pożytecznego" nie interesuje. A najbardziej to lubię leżeć i naprawdę NIC nie robić
  • Odpowiedz
@scotieb: Lubić to ja lubię jarać zioło, pływać i jeździć na deskach, siedzieć na plaży cały dzień, chodzić po górach. Mam zerwane więzadła, nie mam przez prace w januszeksach na porządną operację, więc z desek pozostały tylko łzy. Żeby kiedyś do tego wrócić myślę właśnie o pracy i o tym co niekoniecznie lubię robić, ale mnie to w jakiś sposób interesuje.
  • Odpowiedz