Wpis z mikrobloga

Zajaralem się ostatnio renowacja pojazdów
Głównie rowerów bo na razie tyle pozwala mi budżet. Marzę o zremontowaniu motoroweru/motocykla najlepiej z prlu... A ostatnio na śmieciarkowej grupie Warszawskiej FB (ratuje się tam rzeczy przed wyrzuceniem) ktoś oddawał dwa zniszczone suzuki zarejestrowane na motorower. Niestety ktoś inny zdobył ale kurcze taka okazja
#motoryzacja #motocykle #suzuki #zadarmo #facebook #zalesie
Pobierz IZniknieWarszawa - Zajaralem się ostatnio renowacja pojazdów
Głównie rowerów bo na ra...
źródło: comment_16119097765rGYXuZfQqfza98SA6rYfX.jpg
  • 13
@I_Zniknie_Warszawa: ja juz jestem po odświeżeniu swojej wiesi ale na Twoim miejscu jesli chcesz do gruntownej renowacji to szukaj kompletnej, bez papierów(z białą blachą cena w chuuu duza). Stan obijętnie jaki bo i tak będziesz odnawiał. Byle żeby miala te wszystkie szczegóły bo to one są najdroższe i wtedy jesli zrobisz to rejestruj na zabytek. Jeśli byś potrzebował jakich fachowcow do regenracji wału, szlif itp to pisz. Polece Ci tam gdzie
@I_Zniknie_Warszawa: Obawiam się że znalezienie części do tych suzuk i ogólnie japsów to droga przez mąkę.
PRL-e mają oczadziałe ceny, prędzej coś sensownego cenowo znajdziesz z czeskich produkcji i podobno dalej dostępne jest mnóstwo części albo może jakiś podwiędnięta włoszczyzna z czasów przedmonsterowyc. Kolega wyrwał ostatnio Duca chyba 748 za kilka tysi, części się poznajdywały za dość niewiele, moto zajefajne.

Gx