Wpis z mikrobloga

Chcę kupić subskrypcje roczną Eleven sports. Jak wygląda to na ich playerze? można cofnąć sobie transmisję o kilka godzin?

Rok temu kupiłem na player.pl i można było cofać tylko 2h wstecz, przez co musiałem nieraz czekać na powtórki

#f1 #elevensports
  • 12
@MGfilms: Cofać się da, na około dobę przed, ale pamiętam, że różnie to działało. Często lecą powtórki, więc w razie czego można się załapać. Nie ma też żadnego archiwum treści, ale podejrzewam, że to normalne, gdy Eleven nie ma żadnej wyłączności na transmisję.
@MGfilms: na ipli da się na telefonie i komputerze, nie wiem jak jest z tv, bo mój niby ma apke ipli ale nie znajdowała mi wgl Elevena.
Natomiast nie wiem jak to wygląda gdy chce się oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie
@MGfilms: Da się, ale tylko na jednym na raz. Appka na telefon działała dobrze, ale ma jedną wadę - nie da się zmienić jakości transmisji. Jeżeli zależy ci na oszczędzaniu danych, to może być problem.

Za każdym razem jak potrzebowałem obejrzeć coś poza domem, to wszystko działało bez problemu.

Z wad dodam jedną rzecz - opóźnienie. Przy F1 opóźnienie względem kanału telewizji oscylowało wokół 45-60 sekund, więc śledzenie mirko na żywo
@MGfilms: Gdy pytałem support Playera o możliwość powtórek z Eleven Sports to mi odpisali:
"Większość kanałów (w tym ELEVEN SPORTS) umożliwia oglądanie audycji wstecz do 24h z poziomu sekcji Program TV.
Dodatkowo w przypadku F1 - publikujemy w katalogu sesje treningowe, kwalifikacyjne oraz transmisje z wyścigów także w formie video (dostępne przez 72h po publikacji)."