Wpis z mikrobloga

ej dobra sorki za spam ale ktoś mi wytłumaczy?
- wczoraj była wielka walka z fundem, łączenie sił trejderów z całej europy "Te grupy z którymi oczywiście TJS wcale nie wszedł koalicje" i "dzięki temu duże prawdopodobieństwo wystąpienia short squezu na CDR po wybiciu ATH." (tak, tak, Rafałke pisze short squeeze równie poprawnie co bankierowcy)
- dzisiaj oczywiście gówno z tego się zadziało: mały rajdzik i Zaorski wywalił głąbom akcje w pysk po 340 zł
- i wszystko byłoby ok, typowy Rafał jest typowy, ale nie: dzisiaj mamy oranie tych co mieli bekę z "wielkiego planu", który był oczywiście fikcją xDD o co tu chodzi. gość nawet nie kryje się z tym co robi xDD
#gielda
źródło: comment_1611745377wk0600jHIP1xNyilPdkfxe.jpg
  • 9
@affairz: Co tu tłumaczyć? 99% procent ludzi usłyszało, "short squeeze" i "grubas wyleszczony" w kontekście tego co się dzieje z GME, nie zastanawiając się nad tym co to właściwie oznacza. Zaorski zarobił swoje, ulica wyleszczona jak zwykle.
@JC97: no tak, ale ja bym po takiej akcji skasował post i siedział cicho, a ten szydzi z tych którzy mieli bekę z niego wczoraj, jak się okazuje słuszną bo zadziało się klasyczne ruchanie ulicy a nie żadna walka z fundem xD

w sensie dziwi mnie to, że on sobie może tak ostentacyjnie drwić z ludzi a później nadal mu takie akcje wychodzą perfekcyjnie
@affairz: a po w sumie odpowiem osobiście. Po prostu te smieszki nie wierzyły w ten scenariusz :) czyli luke up i wywózkę. Nie mam czasu nigdy sie rozpisywać na FB szczególnie kiedy handluje. Dlatego moje posty są pisane na kolanie. Co CDR dalej go ciągne. Dziś będzie dzień prawdy dla Melvina a to co napisałem :) w sposób taki by mi nic nie groziło