Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 605
Mam takie degenerujące hobby, że co rano oglądam uber-propagandowy program Rachonia na #tvpis

Parę rzeczy jakie pojawiły się podczas pierwszych 10 minut dziś:

- przekonywanie widzów, że Polak o którego sprowadzenie ostatnio był cyrk w tv, nie doznał śmierci mózgu, TYLKO BYŁ W ŚPIĄCZCE.

- pokazywanie jakiegoś doktora (?) który twierdzi, że ma DOWODY na to, że Polak był w ŚPIĄCZCE i gdyby trafił do Polski to ten by go wybudził, gwarantuje...

- opalony płaczący Jakimowicz, ubrał specjalnie okulary, aby widzowie nie cierpieli przez jego łzy (100% serio).

- medyczna KASTA.

- Zachodnia cywilizacja śmierci gorsza niż neandertalczycy, bo ci drudzy opiekowali się chorymi.

- Albicla jako oficjalne źródło informacji (zerknicjie na obrazek poniżej).

Chłop umarł, ale cyrk gra dalej...

#albicla #bekazpisu #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne
TragiKomediant - Mam takie degenerujące hobby, że co rano oglądam uber-propagandowy p...

źródło: comment_1611729147nYULZy1RYZEEyGDeFEKRvN.jpg

Pobierz
  • 64
@TragiKomediant: podziwiam Cię za hobby i za mocna psychikę.
Te ich DOWODY to jest śmiech na sali. Oni mają na wszystko dowody. Na zamach w Smoleńsku mają dowody i zbierają je od 10 lat i zebrać nie mogą. Mają dowody na łapówki marszałka senatu. Już minął rok i pan który miał te dowody nic nie udowodnił. Mieli dowody na Giertycha tylko kasta sędziowska te dowody zniszczyła.
Teraz jeszcze ten portal albicla.
pokazywanie jakiegoś doktora (?)


@TragiKomediant: obstawiam prof. Wojciech Maksymowicz, dziwnym zbiegiem okoliczności członek sejmu obecnej kadencji z ramienia PiS

Teraz jeszcze ten portal albicla. Na trzykrotny wyciek danych użytkowników na który są dowody tych dowodów według Sakiewicza nie ma.


@RomanPL: zaktualizuj informacje, wycieki były już minimum cztery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TurboDynamo: ale to niestety działa. I ludzie w to wierzą bo sam znam takich ludzi.
Teraz zastanawia mnie jeszcze jedno. Skąd ten ekspert ma dowody na to że ten Polak był w śpiączce? Włamał im się do systemów czy salowa, która jest Polką ukradła dokumentacje medyczna tego Polaka?
Niewazne ze w tym roku w Polsce zanotowano kilka tysięcy zgonów ponad wcześniejsze statystyki ważne ze lewackie szwadrony śmierci uśmierciły Polaka. Może właśnie
@RomanPL: z tego co ja zrozumiałem po obejrzeniu wczoraj tak jest na TVN gdzie był jakiś ksiądz i Terlikowski to oni jako katolicy nie cisneli tej decyzji(tak to zrozumiałem). Mówili że przerwanie takiego uporczywego podtrzymywania życia jest zgodne z KK. Tak wiec tym bardziej śmieszy te turbo-narodowo-katolickie nastawianie polakow przeciwko zachodowi.
Odnośnie tej śpiączki to tu tkwi właśnie półprawda, ten mężczyzna chyba nie miał śmierci mózgowej(z tego co ja zrozumiałem), miał