Wpis z mikrobloga

@Bem_bem_benc ty durniu myślałeś ze ja nie wiem ze tam jest motoroing? leje na was ,wyssijcie mi bąka z p*zdy . To jest jakis nowy latex prawdopodobnie białostocki nowy kumputerowiec który jescze żąda ode mnie opłaty bo w przeciwnym razie wstawi moje zdjęcie na grupę kononowicz official na Facebook . Administracja tej grupy to tez latexy bo spadł post o całej akcji z banem S . Hugo mi możecie zrobić

#kononowicz #patostreamy
n3x337 - @Bembembenc ty durniu myślałeś ze ja nie wiem ze tam jest motoroing? leje na...

źródło: comment_1611664495VOwyHIFdvWlBpBxUeD3hN2.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n3x337: > który jescze żąda ode mnie opłaty bo w przeciwnym razie wstawi moje zdjęcie na grupę kononowicz official na Facebook

Brzmi jak zgłaszanko na Policję.
  • Odpowiedz
@n3x337: Typ ci grozi opublikowaniem wizerunku i próbuje wyłudzić pieniądze, to jest dopiero mądry typ. Prosi się o odsiadkę, a w razie jak wypłynie twoje zdjęcie to będzie głównym podejrzanym, niezależnie czy to od niego czy nie od niego wypłynie XD
  • Odpowiedz
@farara: gowno mu zrobią.Sradka ile ludzi niemawidzi straszyli w--------m a tu chlop zrobil dobry uczynek.Nawet mu wlos nie spadnie,yebac majora i jego szajke
  • Odpowiedz
@n3x337: XDD następny chory latex do kolekcji... szantażuje Cię aby uzyskać korzyść finansową pod groźbą publikacji fizerunku osoby której wizerunek nie jest publiczny ... a na końcu okaże się że ten komputerowiec jest 20 letnim prawiczkiem z pryszczatym pyskiem i na utrzymaniu rodziców...
  • Odpowiedz