Wpis z mikrobloga

@Bem_bem_benc ty durniu myślałeś ze ja nie wiem ze tam jest motoroing? leje na was ,wyssijcie mi bąka z p*zdy . To jest jakis nowy latex prawdopodobnie białostocki nowy kumputerowiec który jescze żąda ode mnie opłaty bo w przeciwnym razie wstawi moje zdjęcie na grupę kononowicz official na Facebook . Administracja tej grupy to tez latexy bo spadł post o całej akcji z banem S . Hugo mi możecie zrobić

#kononowicz #patostreamy
n3x337 - @Bembembenc ty durniu myślałeś ze ja nie wiem ze tam jest motoroing? leje na...

źródło: comment_1611664495VOwyHIFdvWlBpBxUeD3hN2.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@Bem_bem_benc: I za co ma oddawać kasę, za to że major sam wstawił ten film bez sprawdzania go? xD Weź Ty produkcie sławkopodobny już stad #!$%@?, najlepiej w podskokach, a jak nie rozumiesz że twoja próba wyłudzenia też pod coś podpada to zrozumiesz :)
  • Odpowiedz
@n3x337: Nic Ci nie zrobią!!!. Dla mnie jesteś nawet BOHATEREM. Jak coś na pewno ludzie Ci pomożemy. Spoko. Na bank nie zostaniez sam jak coś. Tego szczura trzeba zniszczyć za to jaki jest(!!!). Trzymaj się-POWODZENIA. Nie będziesz sam. Pozdrawiam!.
  • Odpowiedz
@n3x337: jak miło że nie jesteś typkiem którego da się zastraszyc. Te metody rudego i jego ułomków są obrzydliwe,a chcieli "walczyć" z stalkingiem będąc jego jedyną przyczyną w społeczność.
Kibicuje a gdybyś potrzebował pomocy/ wsparcia to wołaj albo pisz PW
  • Odpowiedz
@William2290: piszesz o tej zamazanej mordzie ? tylko psiarnia będzie miała nieocenzurowane gdyż przedstawia on osobę która dokonała sabotażu doprowadzając do szkody firmy na dziesiątki tysięcy złotych . Wydaje mi się że art 287 kk ale pewnie prawnik majora jeszcze coś dorzuci.
  • Odpowiedz
@Bem_bem_benc: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz