Wpis z mikrobloga

@Bem_bem_benc ty durniu myślałeś ze ja nie wiem ze tam jest motoroing? leje na was ,wyssijcie mi bąka z p*zdy . To jest jakis nowy latex prawdopodobnie białostocki nowy kumputerowiec który jescze żąda ode mnie opłaty bo w przeciwnym razie wstawi moje zdjęcie na grupę kononowicz official na Facebook . Administracja tej grupy to tez latexy bo spadł post o całej akcji z banem S . Hugo mi możecie zrobić

#kononowicz #patostreamy
Pobierz n3x337 - @Bembembenc ty durniu myślałeś ze ja nie wiem ze tam jest motoroing? leje na...
źródło: comment_1611664495VOwyHIFdvWlBpBxUeD3hN2.jpg
  • 76
@Arther: tez nie chce mi sie w to wierzyc ale pare osob doprowadzil do desperacji i watpie ze ten psikus bedzie odpuszczony xD
@Bem_bem_benc: w polsce XD wyrok co najwyzej dostanie i komornik nie bedzie mial z czego sciagnac, dodatkowo moze jeszcze niepoczytalny XD
no zobaczymy, moge sie tylko z tego smiac bo mnie to nie dotyczy
@n3x337: jeszcze hajs chciałeś od ludzi za dobrze przeprowadzona akcje , nie dość że zniszczyłeś komuś firmę to jeszcze czerpiesz korzyści majątkowe z czyjegoś nieszczęścia , nie pomyślałeś co zrobiłeś , zapłacisz majorowi za wszystkie straty 5 x tyle co wart jest ten grzmot z gwiazdą na masce