Wpis z mikrobloga

@Bem_bem_benc ty durniu myślałeś ze ja nie wiem ze tam jest motoroing? leje na was ,wyssijcie mi bąka z p*zdy . To jest jakis nowy latex prawdopodobnie białostocki nowy kumputerowiec który jescze żąda ode mnie opłaty bo w przeciwnym razie wstawi moje zdjęcie na grupę kononowicz official na Facebook . Administracja tej grupy to tez latexy bo spadł post o całej akcji z banem S . Hugo mi możecie zrobić

#kononowicz #patostreamy
n3x337 - @Bembembenc ty durniu myślałeś ze ja nie wiem ze tam jest motoroing? leje na...

źródło: comment_1611664495VOwyHIFdvWlBpBxUeD3hN2.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@Bem_bem_benc: podsumujmy: -gość dostał do potrzymania kamerę, do niczego szczura nie przymuszał
-nitrus wrzuca film bez uprzedniego sprawdzenia go
- łamie PO RAZ TRZECI ten sam punkt regulaminu
- kanał spada z rowerka, jojtek straszy "#!$%@? łba" a gumowy kundel żąda w jego imieniu pieniędzy za straty

Weź chłopaku wytrzeźwiej i nie pisz juz nic więcej, dla swojego dobra, bo jedyna osoba która może poniesc konsekwencje prawne jest szczur m.
  • Odpowiedz
@Bem_bem_benc: Prawnik majora nie rozśmieszaj mnie, może jakiś radca prawny a i tak major chyba nie zdążył podpisać upoważnienia bo śniegu napadało... Hehe
Nic mu nie zrobicie, bo to major sam wrzucił filmik! Dodatkowo opis co to maiał normalnie was chronić pod filmem też obala ten art co cytowałeś. Sami sobie bicz ukreciliście. Major może dochodzi z kc ale jeśli tylko mi by było dane reprezentować pozwanego to wuja by
  • Odpowiedz