Wpis z mikrobloga

@rales: no nie powiedziałbym, facetom też mocno #!$%@?, jak kiedyś do mojej grupki znajomych z dziewczyną kolegi podeszła jej siostra taka właśnie 9.5/10 to się na nią tak rzucili, zaczeli zagadywać, zadawać milion pytań, że dziewczyna nie wiedziała co ma zrobić i po minucie odeszła. Najwieksza beka ze zagadała do mnie bo ja jestem #!$%@? i nie próbowałem jej zagadywać, oczywiście jako, że jestem #!$%@?ą to mnie w przeciwieństwie do nich
@rales Ludzie z rigczem, zarówno faceci jak i kobiety zachowują się normalnie bez względu na to czy w otoczeniu pojawia się chad 1000/10 czy sexbomba 10000/10.
To o czym piszesz dotyczy specyficznej grupy: spermiarze odwalają na widok na każdej, a z moich obserwacji wynika, że wycofanym różowym, którym brak pewności siebie #!$%@? najbardziej na punkcie samców, którzy podarują im jakąkolwiek uwagę.
@rales: widziałem wianuszki kobiet wobec jednego faceta, ale one mają większą gracje nawet jak w 5 mu gale #!$%@? ją, niż spermiarze co zapłacą 10 tysięcy za zdjęcie stuupeq