Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rales: #!$%@? mam kolegów co jeżdżą do jakichś dziewczyn wsiockich, #!$%@? tam robią, usiądą na kolanach te laski pogadają głupio a oni tylko się śmieją, jak się zapytam normalnie niektóre rzeczy to oni są w szoku i potem robią z tego żarty, najgorsze jest to że oni nie widzą w tym nic złego, bo dla mnie takie jeżdżenie do takich kobiet daje im wybujałą wyobraźnię że sobie mogą pozwolić na takich
ja slyszalem taka opowiesz ze kumpel kumpla kolejnego kumpla wybieral sobie auto jakies z salonu powiedzmy za 400k ale nie wiem jaka cena tego byla wiec powiedzmy tylko i chlop tam sobie ywposaza to auto jakies fotelle inne cos tam no ogolem full pakiet i jak przyszlo do zakupu to chlopy z salonu wyslaly jakas babe z dekoltem zeby z nim gadala i chlop zamiast za 400k miec pelna opcje auto no
@scotieb: akurat kobietom z kontrowersyjną urodą/zaburzoną pewnością siebie #!$%@? na widok każdego faceta, który świadomie lub nie okaże im atencję. Dlatego wbrew pozorom romanse i zdrady to często „przygody” które przytrafiają się silnie przeciętnemu samcowi i jego zwykłej, szarej koleżance z pracy.
@myidioci: no troche zle to napisalem bo chcialem krocej ale umawial sie tam z typkami na takie i takie konkretne auto z takim wyposazeniem a na ktores tam spotkanko czy jak to tam sie odbywa nie wiem przyszla jakas lala i wcisla mu jakies gowno za ta sama cene ja to znam tylko z opowiesci wiec wiesz ale no ogolem ma to auto i z tego co slyszalem cisna beke nadal