Wpis z mikrobloga

@Kowixx: Chwila twojego triumfu. Laska, do lekarza. Wykrywam ogromne problemy z samoakceptacja i poczuciem własnej wartości.

Poza tym miałaś wskazać, gdzie mnie sprowadzasz do parteru, a nie odwracać kota ogonem. Masz na myśli strzelanie tymi ślepakami o kompleksach? Może jeszcze powiedz, ze pewnie nigdy za rękę nie trzymałem, bo przecież na wykopie są tylko tacy :P

A artykuł o kompleksach pewnie przeczytałaś wczoraj wieczorem i nagle jeb, nowa Kowixx, ona już
  • Odpowiedz
@Rachey: ale to wystarczy się dobrać w taką parę, która lubi spędzać podobną ilość czasu ze sobą, a podobną ilość czasu osobno. Tak samo jak powinno się dobrać w parę po podobnych poglądach, czy libido. Więc nie ma chyba nic złego w parze, gdzie obie osoby nie mają pasji? Albo jedna osoba ma pasję, a druga nie ma, ale ten wolny czas lubi spędzać ze znajomymi
  • Odpowiedz
@Akayari: i tu się mylisz, bo makijaż artystyczny uważam za mega zajawe u dziewczyn i wiem że to nie jest jakiś popierdół wymalowany na buzce, ba niektóre robią na mnie nawet ogromne wrażenie :p
  • Odpowiedz
@powiedz: mam, oczywiście ;p Ale na wykopie nie za bardzo chcę wysyłać z oczywistych względów.
@Akayari: muszę przyznać, że to dziwne, że ciężko idzie, ale może trochę się zmieniło od kiedy ja byłam totalną nowicjuszką i już nie jest tak łatwo. Jesteś z jakiegoś mniejszego miasta? Jeśli jesteś jeszcze na studiach to może pójdź w ramach stażu do jakiejś firmy, tak też łatwiej złapać doświadczenie. Może też najpierw zacznij robić
  • Odpowiedz
@k8lin: no tak nie do końca. Brak pasji to nie koniec świata, ale twój komentarz sugeruje że nie ma nic złego w leżeniu cały dzień w wyrze i czekaniu aż mąż wróci z pracy, a to przecież nieprawda
  • Odpowiedz
@k8lin: nie dosłownie, może mała nadinterpretacja z mojej strony. Warto mieć pasje, to przyciąga potencjalnego partnera czy partnerkę. Ale nie jest to oczywiście sprawa życia i śmierci( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: To jest motyw znany w psychologii, że jeśli ktoś ma problemy z samoakceptacją, to znajduje sobie w swoim mniemaniu "gorszą" grupę, by się z nimi porównywać i uspokajać, że "przecież nie jest z tobą tak źle, popatrz na nich, Ty jesteś wygryw"
  • Odpowiedz