Wpis z mikrobloga

@zapalsobiekota Jest częściej diagnozowany, bo częściej występuje. Częściej stwierdza się go u osób płci męskiej i to dużo częściej.

Sam Hans Asparger, ktory wyszczególnił postać autyzmu - zespół Aspargera to myślał, że to przypadłość dotycząca wyłącznie płci męskiej, bo kobiet z tym jest niewiele.

Jeśli kobiety mają zespół Aspergera to zwykle ktoś w rodzinie też ma. :))
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: Mi bardziej chodzi o to, że jeśli poznałaś aparat i fotografię po raz pierwszy powiedzmy w wieku 15 lat i nie porwało Cię to już wtedy, to raczej nie będzie to nigdy dla Ciebie pasją, a co najwyżej hobby? Zajawką ? O to chodzi

Nie mniej życze mnóstwa zabawy ze swoją nową zabawką, na pewno ciekawe zajęcie :)
  • Odpowiedz
Jestem rośliniarą. Niebieski chce mnie eksmitować, bo ostatnio udało mi się spod śmietnika przytargac terrarium, które przerobilam na swoje potrzeby.

Codzienny obchód mieszkania, tu listek urwac, tam sprawdzić ziemie. Na wiosnę przesadzanie, przycinanie, rozmnażanie. Ciężka robota.

To dosyć czasochłonne hobby, tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lubie_bataty: Zauważ korelację między społecznością, młode kobiety dostają więcej reakcji i taka kobieta z problemami nie będzie izolowana od reszty, a zachowania z spektrum autyzmu można poprawiać za pomocą terapeuty, a że żadko rodzice biorą człowieka do terapeuty to musi mu pomóc społeczeństwo, dlatego częstsze diagnozowanie może być powodem płci, nie mówię że na 100% tak jest ale szukałabym tutaj korelacji bo 4 razy częstsze diagnozowanie autyzmu i spektrum autyzmu nie
  • Odpowiedz
@anonekxd: Papierowe RPG - praktycznie co tydzień po kilka godzin + wertowanie podręczników, oglądanie nagrań itd, szydełkowanie - jak tylko mam chwilę wieczorami, a rzadziej to planszówki, książki, języki obce
  • Odpowiedz
@anonekxd: robienie na drutacj, szycie, malarstwo ogolnie rękodzieło. Ksiazki pielegnacja wlosow skory(potrafie godzinami czytac co i jak i do czego) roboenie paznokci(hybrydki moj niebieski ciagle pyta czemu nie bede robic innym ale jakos lubie tylko sobie robic). Kakby to nie brzmiało poswiecam duzo czasu na cztanie skladow wiec nie jest to zainteresowanie ze np naloze odzywke i juz a rozroznianie np humektantow emolientow i protein i używanie ich w odpowiedni spodob
  • Odpowiedz
@Kowixx: i pamiętaj, zakompleksione to są laski, które idą do najbardziej #!$%@? grup społecznych jakie chodzą po świecie po to, by się z nimi porównywać i tym samym przekonywać się do tego, że ich życie jest coś warte

wiesz o czym mówie?

to jak robić sobie zdjęcie na tle żuli spod sklepu z dopiskiem "patrzcie jakim jestem wygrywem"

cała kowixx
  • Odpowiedz