Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@anonekxd: tak mają: gry komputerowe, gry planszowe, lego, literatura, fantastyka, historia filmu, gotowanie, sztuka, malowanie, rysowanie, szydełkowanie, szycie, dbanie o rośliny, podróżowanie po świecie za grosze, wystrój wnętrz, jazda na rowerze, yoga, fotografia, pływanie, dietetyka. Szczerze to ja i moja siostra mamy więcej pasji i zainteresowań niż wszyscy faceci razem wzięci jakich znamy, np. u niebieskiego w mieście główne męskie zajęcia to nawalić się wieczorem piwem i czasami polatać bokiem i
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota Autyzm jest wrodzony. Są zaburzenia i choroby częstsze u danej płci.

A co do autyzmu. Po prostu może za to odpowiadać chromosom X, mężczyźni mają jeden.
Kobiety mają dwa, więc w uproszczeniu ich materiał genetyczny trochę się sam koryguje
  • Odpowiedz
@chrominancja: to jest najlepsze, co możesz w życiu wygrać. Sam osobiście jestem programistą, a programowanie jest moją pasją. Mam poczucie, jakbym nie pracował, tylko bawił sę w tworzenie czegoś, rozwiązywanie problemów, a w dodatku mi za to płacą.

Ale nie powiem - ma to też swoje wady. Czasem nie mogę zasnąć, myśląc o tym jak rozwiązać problem z pracy
  • Odpowiedz
@Lubie_bataty: Autyzm jest wrodzony. Są zaburzenia i choroby częstsze u danej płci.
No nie neguję tego, ale wydaje mi się że aż 4 krotna różnica jest zbyt duża, ale to tylko opinia do puki nie odkryją jak ta choroba dokładnie powstaje i z czym ma związek
  • Odpowiedz
no chodzi mi o taką pasje, która żyjesz na codzień że codziennie się tym interesujesz codziennie żyjesz dla tej pasji


@anonekxd: sam mam pasje, ale to brzmi jak zaniedbywanie obowiązków i fiksacja na jednym temacie. Ze skrajności w skrajność
  • Odpowiedz
  • 2
@anonekxd jestem wolontariuszem fundacji prozwierzecej, prowadzę fanpeja, wożę zwierzaki do weta, opiekuję się nimi w kociarni. Zajmuje mi to łącznie około 10h w tygodniu.
Prócz tego lubię odnawiać meble i interesuję się ogolnopojętym urządzaniem wnętrz
  • Odpowiedz
@anonekxd: Mają. Książki, astronomia, rośliny, praca. Książki - czytam codziennie, astronomia - czytam, oglądam codziennie. Rośliny - hoduję różne rośliny, często niespotykane w klimacie, rozmnażam, sprzedaję. Zimą wcale nie jest mniej roboty niż latem, bo to na wiosnę rośliny mają być gotowe. Moja praca jest również moją pasją. Zdarza mi się o niej wykładać, uczyć innych, mam wiele zapału i lubię dzielić się swoją wiedzą.

Według Twoich wytycznych pozostałe by się
  • Odpowiedz
@anonekxd: 33lvl here nie mam konkretnej pasji, jednej jedynej rzeczy która mnie interesuje i często się tym zajmuje. Lubię rzeczy kreatywne,co jakiś czas trafiam na cos nowego w internetowych i tego próbuje. Obecnie po trochu szyję, szydełkuje a z nowinek właśnie próbuje stringi artu. Lubię też grać w gry i jeść sushi, mogłabym to robić całymi dniami, ale nie wiem czy mogę to nazwać pasjami :p
  • Odpowiedz
@anonekxd: Ja rysuję, próbuję malować, czytam, programuje (zawodowo i douczam się poza godzinami pracy, glownie w zakresie platformy), ale chyba moją największą pasją jest psychologia. Ale nie jestem aż tak pochłonięta tym że żyję tylko dla tego itd. To jak opisujesz pasję, mi bardziej przypomina opis obsesji xD
  • Odpowiedz