Wpis z mikrobloga

Mireczki właśnie odpaliłem pierwszy raz Planescape Torment: Enhanced Edition. Widziałem, że ma bardzo dobre recenzje. Jako osoba, która gra tylko w najnowsze tytuły przeżyłem na początku lekki szok graficzny, ale bardzo lubię RPG, a to na pewno gra dla fabuły. Kazali mi zabić jakiegoś zombie i znaleźć klucz. Na razie nic nie ogarniam za bardzo ze sterowaniem, bo tyle tych opcji, ale mam nadzieję, że jakoś po czasie ogarnę. "A" włącza się atak a Shiftem biega. No nic wracam, bo czaszka coś gadała, że trzeba wyjść z trupiarni
#gry #rpg #torment #planescape #planescapetorment #staregry
JonasKahnwald - Mireczki właśnie odpaliłem pierwszy raz Planescape Torment: Enhanced ...

źródło: comment_1611635424qbNWdoIYeo9aRCgFwOZBRb.jpg

Pobierz
  • 27
@Nemeczekes tyranny bym nazwał dostatecznym. Walki w zasadzie identyczne za każdym razem. Paru pałkarzy, kilku liczników i czarodziej/klecha. Po kilku miałem już taktykę na wszystkich i zero zaskoczenia.

Ale tak to reklamowali że super wybory wow. Otóż wybory nie mają najmniejszego znaczenia, przynależność do frakcji niczego nie determinuje, nie ma opcji pośrodku. Iluzja wyboru i konsekwencji.

A najgorsze to że już się rozkrecasz, już zdobywasz potęgę, już myślisz, żeby obalić tego tajemniczego
@JonasKahnwald Ja zawsze miałem problem z tym klasykiem, że powinno się w niego grać postacią z dużą inteligencja bo inaczej "bardzo dużo traci się ze świata". Tak czytałem na różnych forach i mnie to zniechęcało.. I do dzisiaj Torment to czołowe miejsce mojej kupki wstydu, bo wszystkie inne cRPG znam doskonale. Ostatnio rozważałem kupno na switcha i ostateczna konfrontację.