Wpis z mikrobloga

@Greviz: na instagramie jest pełno takich rakowych profili w stylu motywator finansowy, sztuka zarabiania itp.

wszystkie powielają te same genericowe i wyświechtane porady w stylu załóż własny biznes i zarabiaj xD możesz wszystko, Bezos zaczynał w garażu.

tak tak, na pewno zostaniesz miliarderem jak uderzysz w stół i będziesz brać zimne prysznice. Zwłaszcza jak urodziłeś się w biednej rodzinie na Podkarpaciu w 1992 i z dzieciństwa pamiętasz wieczną biedę, smród taniej
@Shatter kurs z prowadzenia social media (wcześniej nie miałem nawet insta) xD mam parę blogów i vlogow anglojęzycznych, praktycznie tylko to tłumaczę i sprzedaje xD nie podam nazwy bo posługuje się imieniem i nazwiskiem, ale pełno tego teraz i pełno schodzi. Znaczy "pełno". No parędziesiąt sztuk i troche mniej niż 5 dych.
Teraz przygotowuje się do kursu obsługi apki giełdowej, mam już parę nawet preorderow
@Shatter: Przy niskich nakładach to nie jest szczególnie trudne. Szczególnie jeśli masz konkretny target. Literatura techniczna schodzi na pniu, nawet jeśli to są kompletnie #!$%@? napisane książki przez jakichś noname'ów.

Najlepszym przykładem jest książka Grębosza. 2k stron wodolejstwa i braku treści. Schodzi każde wydanie.

Po prostu beletrystyka się sprzedaje #!$%@? w Polsce, dlatego kosztuje ona jakieś grosze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greviz: Ja na prawdę wziąłem sobie do serca te rady, zacisnąłem zęby i wziąłem się za siebie. I dzięki temu moje życie obróciło się aż o 720 stopni.
Najlepszym przykładem jest książka Grębosza. 2k stron wodolejstwa i braku treści. Schodzi każde wydanie.


@AgLagylak: On się wybił, bo wydał ją w 1993, gdy konkurencja była żadna. To słaby przykład.
@AgLagylak: On się wybił na zupełnie innym rynku, i nie może być przykładem dla ludzi chcących startować teraz.
To ten sam scenariusz co z serialem "Przyjaciele". Uważam ze jest świetny, ale nie wiem czy zdobyłby status kultowego startując w 2020.