Wpis z mikrobloga

#keto #carnivore

też jak jecie surowe mięso ( dziczyznę)

High meat kefiry z surowego mleka to też czujecie taki high?

Ja np czasami po takich posiłkach czułem się jakby mi emka wchodziła xD a nawet lepiej.

Odkładam właśnie kawałel polędwicy aby trochę zgniła i jedzie opracowana dam znać jak było. Do tej pory zjadłem mały kawałek sfermentowanego kurczaka xd j---ł nieco ale nie był zły taki zły. ( Jadłem szybko bo się brzydzulem i popiłem mlekiem)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rouli: rozwala mnie to obrzydzenie xD takie samo Mial mój kuzyn ze wsi jak jedliśmy sery pleśniowe i piliśmy wino wytrawne.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mógłbym jeść nawet g---o jakby się okazało że zajebiście na mnie działa i czuję się dobrze po tym.

Dla mnie zdrowie i samopoczucie> smak
  • Odpowiedz
no co jestem człowiekiem który poświęca się dla diety imo od sfermentowanego mięsa nic nie ma prawa się stać


@Wdermn: Wielokrotnie jadłem mięso które było "czuć". Poddawałem je tylko obróbce termicznej. Żadnych przykrych dolegliwości nie miałem. Wydaje mi się że człowiek jest genetycznie przystosowany do jedzenia niekoniecznie świeżego mięsa. Wyewoluowaliśmy raczej z resztkożercy niż drapieżnika.
  • Odpowiedz
@Wdermn: bez przesady, nie umrzesz raczej :) ale prosze cie rob chociaz zdjecia, a najlepiej krotkie wideo z komentarzem. jesli nie dla nauki to dla pieniedzy. na yotubie gwarantuje ci srednia krajowa z takim kontentem.
  • Odpowiedz
@zweipack: ja trochę działam na YT i nie wiem czy nie będę występował w jakiś produkcjach. Trochę słabo widzę to żeby łączyć to z karierą ytbera jedzącego zgniłe mięso ( ͡° ͜ʖ ͡°) , mogę tutaj anonimowo zarzucić. Jak to wygląda dzień w dzień i filmik jak jem
  • Odpowiedz
@zweipack: xD jak ktoś mnie zasponsoruje ( surowym mięsem dobrej jakości to mogę codziennie wrzucać filmy z jedzenia tego w domu publicznie na marszach vegan ( jak sv3rige) i mogę wrzucać postępy zdrowotne

Za marzenia nie karaja( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wdermn: oooo elegancko, że hodujesz te wołowinkę w tym słoiku, ja kurde ciagle zapominam tego zrobic xD dodaj jakies fotki za 3 dni i pokaż jak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) a swoją drogą, to jak? wziąłeś kawałek wołowiny, umyłeś (?) wrzuciłeś do słoika i trzymasz w szafce? ile czasu zamierasz trzymać na high meat? wietrzysz to co 3 dni np?
  • Odpowiedz
@familypet: a więc wziąłem kawałek zmielonej wołowiny i wrzuciłem do Szklanki ta szklanka leży sobie na parapecie zrobię zdjc jak zacznie się coś zmieni
  • Odpowiedz